Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves gorbe szakertok!...

Kedves gorbe szakertok! Megneznetek az enyemet? Ez az elso honap hogy csinalom es nem nagyon tudom hogy most mi van.

Figyelt kérdés
Tegnap kezdodott a tojasfeherjes folyas, ovulacios fajdalmam mar egy par napja van. Szerintetek jo helyre huzta be a ciklus.hu? Miert nem megy fel a hom? MIndig 9 ora korul merem, mielott kikelek az agybol, es mindig ugyanannyit alszom.
2010. febr. 26. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha belinkeled többet látunk:-)
2010. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]



Upsz... Bocsanat :D

2010. febr. 26. 12:56
 3/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok. Én szerintem még nem volt peteérés. Ha holnap elindul felfelé a hő és fent marad akkor ma vagy holnap van.

ha egy hét mulva belikneled ujra többet látunk.

2010. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ok koszonom!
2010. febr. 26. 13:01
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem volt még ovuláció.

Annyit kiegészítésként, hogy évente 1-2 ciklusban az egyébként egészséges és termékeny nőknek sincs peteérése, lehet, hogy ez egy ilyen ciklus lesz, de pár nap múlva kiderül...

2010. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz mindenben. Még nem ovuláltál. Talán most fogsz, de ezt előre nem lehet a görbéből megmondani, csak utólag. Egy hét múlva okosabbak leszünk. És egészséges nőknél is előfordul néha egy-egy anovulatórokus ciklus, amikor nincs peteérés.
2010. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Annyira szeretnem mar hogy babas legyek.. Most egyutt is tudunk lenni eleg surun. Erre nincs ovum.. :( :( :(
2010. febr. 26. 13:49
 8/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tudom, meg nem telt el egy het, de itt a lanyok azt mondjak hogy szerintuk a 21. napon megtortent az ovu.

Azt szeretnem tudni, hogy nem e keso a 21. napon ovulalni? Valahol azt hallottam hogy ha a ciklus tobb mint 32 napos akkor nincs esely a babara. Most akkor a menstruaciom is kitolodik ugye?


[link]



Elore is koszonom a valaszokat.

2010. márc. 2. 11:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 35 napos ciklusokkal most 6 hetes terhes vagyok. 21. napon volt ovum.
2010. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor van remeny. :) Koszonom!
2010. márc. 2. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!