Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hónapig closty és duph....

8 hónapig closty és duph. Kúrán voltam, de a kellemetlen tüneteket leszámítva semmi.1. ciklusom, hogy nem szedek semmit, gyógyteákat iszom. A hőm kb.36,4 2-3 fokokat esett le többször. Megint ki kell tisztulnom a hormonokból? Nem is volt p. érésem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én is ezt a két gyógyszert szedtem,de én úgy tudom,hogy a clostyt csak 3 hónapig lehet egyfolytában szedni,aztán 3 hónap szünetet kell tartani.Az orvosod időközben nem ellenőrzött,hogy van e peteérésed?Mert azt minden hónapban figyelnie kellett volna!

Egyébként én 3 hónapig szedtem a clostyt (előtte fél évet próbálkoztunk gyógyszerek nélkül)és mikor abba hagytam akkor lettem terhes.Ha tudok még segíteni írj nyugodtan,és sok sikert nektek!

Puszi:12 hetes pocakos

2008. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem jött meg 2 hete, neked egyből sikerült a hormonok után? De fáj a méhem ez nem terhes tünet. A teszt 1 hete negatív volt!!
2008. aug. 27. 09:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már a mensim sem jött meg és újból Norcolut hormont kaptam a petev. átjárhat. műtét előtt. Nagy a baj ugye? Tanács?
2008. szept. 18. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!