Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől szurkálhat a petefészkem?

Mitől szurkálhat a petefészkem?

Figyelt kérdés

A párommal együtt voltunk múlthéten pénteken és a héten csütörtökön is. Gumival védekeztünk, nem szakadt ki. Az ovulációm a héten kedden vagy szerdán lehetett, nyákból ítélve. A melleim már feszülnek, szokásosan, viszont ma reggel óta a bal petefészkem szurkál nagyon és néha ha járkálok egy-egy pillanatra olyan, mintha megszédülnék, de nem teljesen. A hőm is szokásos.

Mitől lehet a hasszurka és ez a szédülés féleség?

Nem szeretnénk babát, ezért is védekezünk, de így félek.


2014. nov. 22. 13:19
1 2 3
 1/22 Soluna ***** válasza:
Ha védekeztetek kicsi az esély. Bármi okozhatja a szurkálást. Várt menses napján tesztelj azért.
2014. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Tegnap voltunk együtt 1 hete. A hőm normálisan alakult, ma leesett. Jövőhét elejére várom. Folyásom mensi előtt elkezd csökkenni,

most is. A melleim előtte pár nappal 1 nap erejéig nem feszülnek annyira, utána folytatják. Ma nem feszülnek. Most mégis félek a

hő miatt, mert sok helyen olvastam, hogy beágyazódás környékén leeshet a hő, viszont a tünetek mensire utalnak.

Beágyazódás lehet a hő leesésem...?

Köszönöm!!

2014. nov. 28. 16:10
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem simán attól,hogy meg fog jönni. nekem is volt ilyen. nem mindig jött elő néha viszont mensi előtt szurkált. én se tudtam mi az aztán végül kiderült. vagy lehet éppen a peteérésed miatt. akkor is szokott szurkálni
2014. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Reggel később keltem, a hőmet így nem mértem meg.

2x voltam WC-n, mind a 2x barna folt maradt a WC papíron, vér illata volt, de a bugyimon még semmi jele nincs és mostanra a WC papíron sem. A hasam ugyanúgy fáj, mint szokott.

2014. nov. 29. 13:20
 5/22 anonim ***** válasza:
nem fáztál fel mostanában akár csak egy kicsit is? vagy nem érzed,hogy egy picit csípne mikor pisilsz? bármi ilyet... könnyen lehet,hogy kialakulóban van egy felfázás vagy egy húgyúti fertőzés. az bekavarhat. érdemes lenne majd elmenned először nőgyógyászhoz ha nem jön meg és ha nem lát semmit akkor ő tovább küld.
2014. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem tapasztalok semmilyen felfázásra utaló tünetet. Barnázok most is, nem nagy mennyiségben. Megfázva vagyok csak egy kis szinten. Először szeretnék biztos lenni abban, hogy nem vagyok terhes, mert nem jönne jól, fiatalok vagyunk, ezért is védekezünk. Tesztet nem tudom mikor lenne érdemes venni, mert mostanában 2x voltunk együtt, 1 és 2 hete és ha mégis valamilyen úton-módon teherbe estem, nem tudom melyiktől.
2014. nov. 29. 17:13
 7/22 anonim ***** válasza:
ha nem lyukadt ki a gumi akkor nem hiszem,h terhes lennél de h megnyugodj csinálj tesztet. a legjobb az lenne h ha várnál még vele. nekem is amikor csináltam a tesztet akkor elvileg a 2-ik héten mutatta ki de vissza kellett mennem a dokihoz 10 nap múlva és amikor 6 hetes volt azt mondta,h orvosilag a 6-ik hét,viszont a fogantatás KÖRÜLBELÜL 4 hete volt. ha negatív akkor várj még legalább két hetet h a legutolsó együttlétnél sikerült-e be. ha az is negatív akkor megnyugodhatsz. ha nem jön meg akkor lehet h vmi bezavart. sok minden befolyásolhatja. nem csoda h pasik sokszor mondják h furcsán működünk :D
2014. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A hőm mensi napján 36.2 körül szokott mozogni, ma reggel 36.5 volt, de nem aludtam teljesen 6 órát sem, és mozogtam is előtte, szóval a valós lehet ettől alacsonyabb is ma. Reggel elmentem mosdóba, még barnáztam és a WC papíron maradt egy nagy alvadt darabka is (ilyenem szokott mensi első napján lenni, utána ebből lesz rendes vér), most megint voltam és már semmi nincs. A hasam fáj, ugyanolyan intenzitással, mint akkor szokott, amikor megjön és a melleim is annyira feszülnek, de már nem barnázok egyáltalán.:( Jövőhéten telik le az utolsó együttlét utáni 2 hét, hétvégén tesztelek, ha nem jön meg.

Köszi! :)

2014. nov. 30. 12:45
 9/22 anonim ***** válasza:
akkor viszont csúnyán mondva húzás a dokihoz holnap. mert az alvadt vér és vele együtt a hasfájás korai vetélés lehet. ezért van az hogy a nők kb. 95 %-a sajnos nem is tud róla,hogy terhes volt mert kiürül a menstruációval. viszont mivel neked nincs meg csak úgy jött érdemes lenne holnap elmenned.... lehet csak vaklárma viszont ha nem ürült ki akkor az életed is veszélybe kerülhet. nekem is volt már 2 vetélésem és elmentem inkább a dokihoz utána.
2014. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
viszont megint csak ott van hogy gumit használtatok... szóval ez ilyen fogalmam sincs milyen dolog :D előző vagyok :D
2014. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!