Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent amit a nogyogyasz...

Mit jelent amit a nogyogyasz latott ultrahangon?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam rakszuresen es csinalt huvelyi ultrahangot is.

Anyit mondott az orvos hogy nyak foltokat lat a mehemben.

De nem mertem meg kerdezni tole ez mit jelent.

Par napal ultrahang elott volt nyulos nyakos folyasom.

Mit jelent amit lathatott,mehemben (nyak) foltok?

Koszonom elore a valaszt.


2014. nov. 22. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem hallottam nyákfoltokról, pedig voltam pár uh-n már, jópáron.


'De nem mertem meg kerdezni tole ez mit jelent" - válts orvost és járj olyanhoz, akitől meg mered kérdezni, hogy mi történtik a SAJÁT testedben! Ez életbevágó lehet, főleg, ha terhes leszel és már nem csak a saját testedről és életedről kell döntéseket hoznod!

2014. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, peteérés környékén vagy, Akkor szokott nyákosabb, nyúlós, tojásfehérje szerű anyag jönni a hüvelyből.

De miért nem merted megkérdezni a dokit?

2014. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És sem hallottam még nyak vagy nyákfoltokról. Máskor tényleg kérdezz rá, nincs ebben semmi.

Azért gondolom, valamit csak mondott az orvos. Ha valami probléma van, akkor gondolom vissza kell majd menned vagy adott valami gyógyszert.

Meg biztosan van egy leleted és arra is rá van írva a vizsgálat eredménye meg a diagnózis, már ha van valami gond.

2014. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy valaszoltatok.azert nem mertem megkerdezni az orvostol mert pont telefon hivast kapot es sietett elmeni az emeletre a ,gondolom fontos lehetet.


Edig meg en sem talalkoztam ilyen helyzettel :-(

Nem mondta az orvos hogy baj lene csak anyit mikozben vizsgalt hogy tisztulasi nyak.

2014. nov. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!