Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben?

Ki nem várja decemberben?

Figyelt kérdés
Ma újra megjött pedig voltam orvosnál is most volt az első clostis hónapom kaptam tüszőrepesztőt is és semmi.... most szar egy pár napig aztán jön a reménykedés újra! Most decemberre nem várom van így más is ?

2014. nov. 23. 09:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

En se varom deemberre. Ez a harmadik probalkozos honapunk. Pontosan december 10re nem varom. Nekem o a masodik babam lenne ha osszejonne. Nem jarok semmilyen orvoshoz, nem homerozok. A lanyom is 3.honapra sikerult, igy nem vagyok ketsegbeesve vegkepp. :-)

Ne legy szomoru. Ne aggodj, annal inkabb nem jon jajd ossze.

Miota probalkoztok?

2014. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is pont dec,10re nem várom. A 3.próbálkozós hónapunk. És 2.gyerköcöt szeretnénk.
2014. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Akkor mi pont ugyanugy vagyunk. :-). Mennyi idos az elso gyerkoc? Nekem februarban lesz 2 eves es kislany. :-)
2014. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

En is kb 10- ig nem varom.remelem nem is jon.

2,5 eve varunk a babara.

2014. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Igen ugyan úgy. Nekem is lányom van csak ő nov,be volt 2 éves.majdnem minden ugyanaz. Ti hol laktok? Sok sikert mindenkinek.
2014. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én december 14.-re nem várom,remélem sikerrel járunk mindannyian! :) Nekünk ez az első próbálkozós hónap, most kezdtem el hőmérőzni is. :)
2014. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Kedves kérdező, tudom, hogy rossz, a legjobb barátnőmnek izgultam végig azt az időszakot, amíg meg nem fogant, a 4. hónapra sikerült nekik! Remélem te is így leszel vele! :)
2014. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
én most 30.-ára nem várom, első próbálkozós hónap és első baba lenne. voltak tüneteim is amik kb. 2 hete kezdődtek, émelygés, szédülés, iszonyatos mellfájdalom, fáradtság, megnövekedett éhségérzet. most épp nagyon gyenge mellfájdalom van és mellé olyan érzésem, hogy mindjárt megjön. nagyon remélem, hogy nem fog. :( hozzá kell tennem, október 27.-én vettem be az utolsó fogamzásgátlót, tehát az is lehet, hogy az első gyógyszer mentes hónap miatt teljesen megbolondult a szervezetem. drukkolok nektek !
2014. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Én december 6 és 9 közé nem várom. 4.próbálkozós hónap
2014. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

December 1 re nem várom.


Furcsa mert két napja buszon elkapott a ,,lehányom a szembeülőt" érzés és másnap hajnalban is erre keltem.Egy nap volt mikor szétakart robbanni a méhem érzés,most meg kicsit fájdogálok de nem a tipikus mensi előtti fáj mindenem érzéseim vannak.Nem tudom de remélem nem jön meg.

2014. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!