Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehete terhes a barátnőm?

Lehete terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Most voltunk elsőnek együtt,vedekeztunk (extra safes gumival ami gondolom vastagabb), nem hiszem, hogy elszakadthatott azt láttam volna, csak utána 1,5-2 nappal a felfázás tünetei jelentkeztek nála: nagyon sokat jár wcre, csíp és vérzik neki...

Meg volt egy kis hányingere 3nappal

utána tesi előtt.

Ami még aggaszt az az, hogy ez kb 1héttel a menzesze után volt.


2014. nov. 23. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 nap alatt még nem ágyazódik be a baba,szóval tuti,hogy nem attól vannak ezek a tünetei.Inkább felfázhatott vagy összeszedett valami vírust.
2014. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi és olvass egy kis bioszt!Nem attól van szerintem megfázás lehet vagy valamit elkapot. Szerintem ha nem lesz jobb irány a háziorvos.A.
2014. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat! :)
2014. nov. 23. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tuti védekezési módszer nincs, de ha aktus elejétől fogva gumit használtatok és mindezt megfelelő módon tettétek, akkor nem lesz terhes. De ha még történetesen terhes is lenne, annak még az ég egyadta világon semmilyen tünete nem lenne!

Viszont amit tanácsolni tudok, hogy menjen el sürgősen orvoshoz, ugyanis nagyon nagy valószínűséggel húgyhólyag huruttal (köznyelven felfázással) van dolga, amit viszont gyógyszerrel kezelni kell! A tünetei ugyanis ennek pontosan megfelelnek.

És aki terhes, annál előfordulhat, hogy sűrűbben jár pisilni, de hogy nem vérzik és nem csíp neki, azt is elhiheted!

2014. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hólyaghurut. Szextől is lehet. Mindig alaposan tisztálkodjatok előtte!
2014. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, azonnal orvos, ha vér is van a vizeletben azt antibiotikummal kell kezelni! Ha nem lesz rendesen kikezelve ráhúzodhat a kismedencére és ott egy szép kis gyulladást okozhat.

Ha szexeltek alaposan mosstaok kezett és a barátnőd az aktus utáni kb. fél órában mindenképp menjen el wc-re.

2014. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de miért kéne wcre mennie? nem értem.
2014. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!