Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fogamzásgátló tabletta mellet lehet hogy terhes lettem, ha megtartom a gyereket lehete-e valami baja?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Még csak lehet, először is bizonyosodj meg róla, hogy tényleg terhes vagy e. Ha igen akkor az orvosoddal tudsz erről beszélni és ő sokkal jobban tud majd segíteni mint mi. Nagyon sok minden befolyásolja a magzat egészségét.
2012. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy hormontartalmú tabletta, szóval nagyobb eséllyel lesz baja, mintha mondjuk alacsony hormontartalmú mellett jött volna össze.
2012. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2012. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok és egyben egy 4éves kisfiú büszke anyucija
2012. júl. 20. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tartom vszínűnek, hogy rendes szedés mellett teherbe esély, mert a Cypromix igen erős gyógyszer. Elsősorban nem is fogamzásgátló, hanem hormongyógyszer, amit bizonyos problémák esetén lehet adni. Nem is szabad csak védekezésre használni, mert magas a hormontartalma.

De ha mégis terhes vagy, akkor nem lesz baja a babának. De mint kiderül a terhesség, abba kell hagyni.

De sztem le van írva a tájékoztatójában is.

2012. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én épp a héten olvastam egy "orvos válaszol" rovatban, hogy a Diane 35 terhesség esetén a fiúmagzatot károsítja, mivel androgén nemi hormonokat, azaz a férfihormonokat elnyomja. Nem volt bővebben kifejtve. De a cypromix és a Diane 35 ugyanaz, szóval ....
2012. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
orvosodat kell megkérdezni, de lehetőleg ne azt az idiótát, aki a cypromixet mint fogamzásgátlót írta fel
2012. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én diane 35-öt szedtem, mert szőrősödésre ezt írták fel és amellett fogamzásgátlónak is. A nőgyógyászom és a bőrgyógyászom sem mondta, hogy a diane35 (és a cypromix) magas hormontartalmú és nem való fog.gátlónak.

Ja és azt sem mondták hogy évekig nem lehet szedni. Én néztem utána, és azonnal abbahagytam. (Mondjuk furcsa, hogy nem híztam tőle, pedig 2 kilóval több van rajtam az ideális testsúlyomnál.)

2012. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó, nem azzal van baj, ha egy orvos megfelelő vizsgálatok után ezt a gyógyszert írja fel egy hormonproblémával küzdő embernek - én is szedtem bőrgyógyász írta fel - a baj az, hogy olyanoknak is felírják, akiknek csak a fogamzásgátló hatásra van szüksége...ez a két tabletta ugyanis hosszú távon (1-2 év)csak és kizárólag hormonproblémára szedhető, orvosi felügyelet mellett - ellentétben a fogamzásgátlókkal, amiket akár a fogamzóképes kor kezdetétől a babatervezésig szedhet valaki, ami akár 15 év is lehet szünet nélkül
2012. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!