Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik időpont a megbízhatóbb...

Melyik időpont a megbízhatóbb tesztelés szempontjából?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik mintha kisebb tüneteket vettem volna észre magamon. Hirtelen szédülés, és nagyfokú kívánósság. Nem akarom belehajszolni magam mindenféle gondolatokba, szeretnék a végére járni mihamarabb, azaz tesztelni. Kérdésem arra irányul, hogy elég megbízható egy 25ös teszt az aktus után 2 héttel, vagy inkább a menszi ideje a mérvadó, és akkor érdemesebb tesztelni a biztos eredmény érdekében? A védekezés nélküli aktus nov. 13 (csüt) és 14.én(péntek) volt. Tehát leghamarabb e hét csütörtökön (28.) vagy pénteken (29) már tesztelhetek, vagy inkább várjam meg a menszit, ami dec 2 körül esedékes? Mert ha most csütörtökön tesztelek, az az első aktus utáni 14. nap. Ha meg megvárom a menszi napját, az meg már az aktus utáni 18. nap lesz. Magyarán, érdemes már tesztelni a 14. napon, biztos eredmény érdekében? Vagy jobb lenne megvárni a 18 napot. Én szivem szerint csütörtökön már tesztelnék, mert kicsit zavarnak ezek az általam tünetnek beállított apróbb kis dolgaim, főleg az evés. Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 24. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
menj be a gyogyszertarba; mond el mikor szeretnel tesztelni es oda fogjak adni a szamodra megfelelo tesztet..
2014. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tesztelhetsz, legfeljebb negatív lesz! :)

Én azt tanácsolom, hogy várd meg a menszid esedékes napját. Az a biztos!

2014. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor teszteljek a 14. napon, de ne 25össel, hanem 10essel?
2014. nov. 24. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem dec 2.-án tesztelj,az a tuti!
2014. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kíváncsi vagy, aktus után két héttel már ellőhetsz egy tesztet, legfeljebb megismétled, ha nem jön meg a menzi. Ilyen korán még nincs hormonok (HCG) okozta terhestünet, legfeljebb pszichés alapon. Kb. most kezdődik a beágyazódás, ha sikerül a baba, a HCG termelés ezután kezdődik. Eléggé változó egyébként, hogy kinek mikor válik ez otthoni teszttel kimutathatóvá. Van, akinek a nemvárt előtt már néhány nappal, de olyan is van, akinek csak a kimaradt vérzés után napokkal.
2014. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a mensi kimaradását, nem látom értelmét előbb tesztelni, és csalódni (pedig lehet baba a dologban, csak még nem mutatja ki a teszt).
2014. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tesztek erősségének nem nagyon lehet hinni szerintem... Amikor nekem pozi lett, egyszerre ellőttem egy 10-es és egy 25-ös tesztet, és az utóbbi lett sokkal erősebb.
2014. nov. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!