Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue compact pozitiv az...

Clearblue compact pozitiv az xepilek negativak, most akkor melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés
Most akkor terhes vagyok vagy nem? A clearbluen hatarozottan lattszik a masodik kek vonal igaz nem annyira vastag de kek. az xepilek meg hofeherek akk most i van? nem ertem :( Van vkinek tapasztalata?

2014. nov. 24. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinálj még egyet pár nap múlva és akkor megzudod. Na látod nem is olyan bonyolult a megoldás.
2014. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a Clearblue ról sok rosszat hallottam, épp ezért én mindig X-Epilt használtam. Az engem sosem csapott be, igaz én mindig megvártam a nemvárt napját. És mindkétsazer pozitív lett, mikor valóban terhes voltam. Szerintem itt is ez történhetett. A Clerablue fals eredményt adtt, az X-Eoil meg nem. Szerintem ez most negatív lett, de próbáld újra 2 nap múlva reggel első pisiből.
2014. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A CB az egyik legbénább (tapasztalat, szülészeten dolgozom, rengetegszer álpozitív). Az x-epilről a munkám kapcsán keveset hallottam, de én mindig azt használtam, és ha negatív volt, akkor az úgy volt, amikor pedig pozitív, akkor az elmaradt menstruáció napján már délután is halványan pozi volt. Vegyél egy harmadik típust - ha az is negatív, akkor is keresd fel a nőgyógyászod, de akkor kevéssé számítanék babára.
2014. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani de én úgy emlékszem hogy amikor clearblueval teszteltem a szimpla második csík negatívat jelentett. Akkor volt pozitív, ha + jel lesz a második vonalból.
2014. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen a clearblue pozitív tesztje:

[link]

2014. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Lanyok compactal teszteltem azon ket fuggolegesnek kell lenni. Most azon morfondirozok raaldozom a penzt csak h vegre megtudjam mar mi az igazsag es veszek egy digitalisat hatha megmondja a tutit
2014. nov. 24. 10:53
 7/11 anonim ***** válasza:
a gabriel teszt is tök jó és nem is drága
2014. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most voltam tesztet venni nem birtam magammal. Ha hazaertem megirom mi lett es h vegulis mennyire jo is ez a clearblue compact :/
2014. nov. 24. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem az xepil nem csapott be,kiv varom mit mutat a mostani teszted!drukkolok!
2014. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sajnos a digi negativ..ugyh ennyit a nagy draga clear blue compactrol...pedig nagyon szep eros kek. de hat ennyi.
2014. nov. 24. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!