Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora bajt jelent ha a...

Mekkora bajt jelent ha a tesztek negativak de az uh- on látni a babát?

Figyelt kérdés
Sok féle tesztet próbáltam mind negatív. De uh on látni a babát. Ez lehet baj? Hogy nem mutatja ki a hcg t a szervezetemből a teszt?
2014. nov. 10. 12:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2014. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
De ezt nem értem, mi az hogy az UH-n látni a babát? Orvos megállapította a terhességet? Mert akkor tök mindegy mit mutat a teszt, egyáltalán minek kell tesztelni.
2014. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Minek tesztelni? Mert aggódom. Nagyon régóta várunk a babára. És 2 év alatt 4 babát veszitettem el. Orvos annyit mondott hogy látja a terhesseget hétfőn kontroll uh. De nagyon aggódom miért nincs hcg m. Lehet hogy ő sem marad igy meg?......
2014. nov. 10. 12:35
 4/23 anonim ***** válasza:
A többi babánál,akik nem maradtak meg,velük sem lett pozi a teszted?Vannak nők,akiknek nem választódik ki a hcg a szervezetükbe.Egyébként nekem az első babámat 9 hetesen a másikat már az elmaradt mensi után kimutatta a teszt.
2014. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hány hetes lehetsz?
2014. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

reméljük minden rendben lesz! többen írták már itt (igaz nagyon ritka), hogy a tesztek nem mutatják ki a terhességet, de az orvos látja és látta náluk is. minden rendben volt a terhesség alatt.

nem saját tapasztalat, itt olvastam gyakorin.

2014. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6 hetest mondott az orvos. Csak itt külföldön kicsit furcsa az ilyesmi. Mondtuk a 4 elvesztett babát annyit mondott az orvos ha a 12.het előtt volt azzal nem vizsgálnak ki...igy nem tudok mit tenni csak várni és reménykedni. És jól értettem hogy 9 hetesen lett pozitív a teszted kedves válaszoló.?
2014. nov. 10. 12:57
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen, 9 hetes terhes voltam.Bár én már akkor tudtam,hogy terhes vagyok,mert akkor már 2 menszim maradt ki.Csináltam az első kimaradtnál és negatív lett.De amikor már a második is kimaradt akkor már nem adtam a teszt eredménynek és elmentem orvoshoz.Akkor 8 hetes voltam,mondtam az orvosnak,hogy a teszt nem mutatta ki,de nem mondott rá semmit csak annyit,hogy...érdekes.Élő terhességet látott ez volt a lényeg.A nővérem beszélt rá,hogy csináljunk egy tesztet és akkor lett pozitív ami már 9 hetes volt.
2014. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Kicsit reménykedek. Hátha minden rendben lesz....
2014. nov. 10. 13:32
 10/23 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy az előző babákkal pozitív tesztek voltak.
2014. nov. 10. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!