Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja november 30....

Ki nem várja november 30. Környékén? Éreztek valamit?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Mit kelle érezni? Hogy vándorol az osztódó zigóta a petevezetőben? Miért akartok a terhesség létrejötte (beágyazódás) előtt terhestüneteket? Jaj, lányok... Meg ez a sok "4 nap múlvára nem várom, láttok második csíkot a tesztemen?" kérdés... Annyira meg tudom érteni, de higgyétek el, hogy magatokat kínozzátok csak ezzel. Ilyenkor jobb, ha totál mással foglalkoztok. A tapasztalat mondtatja ezt velem, nem bántásból írom, esküszöm!!!
2014. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Attól, hogy lepontoztok, még igazam van... De felőlem jósolhattok teafűből, meg madárbélből is az aktus utáni 5. percben. :))))))))))))))))))
2014. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Én nem várom november 30-ra. Minek a környékén? Nem érzek semmit.
2014. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
én is november 30-ra nem várom. mellfeszülés, egyik nap erősebb, másnap gyengébb, tegnap meg úgy éreztem, meg fog jönni, de nem jött. alig várom már, hogy teszteljek, kíváncsi vagyok nagyon :)
2014. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én 27-28-ra nem várom, egyelőre semmi különlegeset nem érzek. ...27-re tervezem tesztelni, aztán majd kiderül.
2014. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Eredetileg én is nov.30-ra nem várnám, de most a 17. nap körül volt ovum, így nem tudom.

Semmi tünet

2014. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy fura incidensem hó elején, ezért az applikációm szerint ma kéne megjönnie, mert átlagolta a ciklushosszt, viszont ha ezt nem veszem figyelembe, akkor én is 30-ra nem várom. Csak már teljesen összezavarodtam a számolgatást illetően, de elterveztem hogy ha a hónapban nem jön meg, akkor tesztelek. Egyébként tegnap fájdogált a derekam, de nem történt semmi. :)
2014. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én 29-30-ra nem várom, semmi tünet nincs, de mitől lenne? Ez még nagyon korai lenne.
2014. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem terhességi tünetekre gondoltam,hanem menstruációs tünetek.hogy vannak e már arra utaló jelekh ogy megjöt... Nekem a napokba görcsölget a hasam,de el is múlik.
2014. nov. 25. 17:01
 10/24 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező hogy vagy ma? Valakinek vmi változás? Mindig felnézek, de senki nem ír :( Nekem ma már enyhe hasszurkám is van, gyanítom, hogy a héten meg fog jönni.. (A derékfájós voltam)
2014. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!