Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet akár terhesség, ha...

Lehet akár terhesség, ha november 2-án voltam együtt a párommal, és 4-dikén van elvileg peteérésem, és már egy napja erős görcsöket és szurkálást érzek a hasamba lent, valahol a méhem környékén?

Figyelt kérdés
Lehet ez talán a beágyazódás? Meg úgy érzem, mintha fel lennék puffadva, mármint alig eszek, de mégis olyan a hasam, mint egy kis lufi, és a melbimbón száraz, de nem fáj, csak ki van száradva? Vagy lehet, hogy terhesség és egy héttel előtte jöhetett össze valami? Tudom várjam meg még kimarad-e a menzim (ami jövő hét végén lesz esedékes), de nagyon izgulok, létszi segítsetek, hogy lehet-e ez ennek a jele és milyen apróbb tünetei lehetnek a hányingeren kívül?
2007. nov. 7. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

5 nap telt el a fogantatástól (ha volt). Biztos azt mondják majd, hogy nem hiszik. Én azt mondom, hogy minden nő más. Valaki nagyon hamar megérzi. A beágyazódás maximum elkezdődhetett.

És igen, összejöhetett egy héttel korábban is, ha volt "rendkívüli peteérésed". Üdv

2007. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Álmosság!Mikor meg kellett volna jönnie a mensimnek,az előtt tört rám a fáradtság nagy konyhakéssel a kezében,alattomosan hátulról.Hirtelen rengeteget kezdtem el aludni.(Mint azóta megtudtam,ez az egyik alapvető jele is lehet a terhességnek!)Hányinger amúgyis később jön,először kicsit étvágytalan leszel.
2007. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, persze, és hallottunk már olyat, aki az eslő naptól érezte, hogy terhes.

A tünetek a szokásos, hasfájás, mellfeszülés, derékfájdalom, nagyajkak elszineződése, hányinger, szédülés, fáradtság, nagy étvágy...

2007. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elmeletileg lehetsz,de a teszt majd megmondja,varj addig is turelmesen,es ne eld bele magad mert negativ iranyba szornyu a csalodas.
2007. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.én is ezekkel a tünetekkel kezdtem.mensi után 2-héttel!azóta folyamatosan erösődtek a jelek.ami már nagyon gyanús volt,hogy a hőm mindig 37C körül volt és a szagok...na meg a mellem nagyon érzékeny lett(persze a jelek minenkinél másképp jelentkeznek).voltam dokinál a múlt héten és nem látott semmit,mondta,h. menjek vissza,(ha)mensi kimarad.teszteltem is.ebben a 2-hétben 3szor is,mindig negatív lett.ma kellett volna megjönnie,reggel csináltam tesztet(qupido-val) és láss csodát pozitív lett....nagyon hosszú lesz neked ez az egy hét,de kitartás!!!szorítok neked!!!!!
2007. nov. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!