Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adna valaki tanácsot? 14mm-es...

Adna valaki tanácsot? 14mm-es mnyh. , de 5 napja görcsölök részeletek lent.

Figyelt kérdés
8.napja késik. de 5 napja nagyon görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni.2alkalommal volt minimál rózsaszines váladék,de azt mondta az orvos,hogy ettől még lehetek terhes.Azt mondta hüvelyi uh-n,hogy 14mm-es a mnyhártyám,ami terhességre utal, viszont más jelet még nem látott.Ha megjön, akkor Closti-t kell szednem.Szerintetek reménykedhetek?Nyugtatott az orvos,h az a jó, ha nem görcsölök rajta, de könnyű ezt mondani...kiváncsi lennék mi erről a véleményetek!Előre is köszönöm:)
2010. jan. 30. 08:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10 napos késésnél 17mmes méhnyálkahártyát mutatott az ultrahang,és nem voltam terhes.Dokim azt mondta,hogy hamarosan meg fog jönni,de még 2 hete váratott magára a mensim.Miért nem tesztelsz?Ez a hónapod is clostys volt?
2010. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ!azt mondta a doki,hogy várjak 10napot utána teszteljek,viszont ha addig megjön,akkor el kell kezdenem a clostit,ez lenne az 1.alkalom,eddig még nem szedtem.Néha még begörcsölök,de nem vérzek,pecsételö vérzésem sincs.vasárnap telik le a 10nap,akkor tesztelek,addig megöl a bizonytalanság!TE amikor igy jártál szedted a clostit?
2010. febr. 3. 11:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt tavaly januárban. A tesztet az elmaradt vérzés után 2 nappal csináltam (3 különbözőt!!!!!) és pozitívak lettek. UH is kimutatta kislányunkat. Utána 3 hónap fekvés és hormon tartalmú hüvelykapszula használata kellett. De megérte, mert gyermekünk ma már 4 és fél hónapos. :)))) Van választott orvosod? Írj, ha változás van!
2010. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok. A teszt fontos lenne, mert, ha pozitív nagyon nem lenne jó a Clostylbegyt szedése!!!!!!
2010. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ!Remélem én is +tesztelek,de félek,mert eddig mindig csalódnom kellett:-( van orvosom a debreceni klinikán.Az a fura,hogy bár jan15 óta nem jött meg,aznap -teszteltem,és azóta sincsenek olyan jelek,amiket mások irnak,pl.:mellfeszülés,hányinger.Már nagyon a hasam sem fáj.Azért még próbálok pozitivan hozzáállni,hátha most végre sikerült....
2010. febr. 3. 16:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A kérdezőnek mondanám, ahogyan a kedves előző anyuka is írta, hogy igen tesztelj, addig be ne vedd a Clostyt, mert azzal rengeteget árthatsz a magzatnak,ha van.

A a mensid már késik 8 napot, és akkor már biztos a sokadik DPO.-nál tartasz, akkor egy 10-es érzékenységű tesztnek illene kimutatni a terhességet, vagy kérj a dokidtól egy beutalót, csak HCG vizsgálatra, és a vérből való tesztelés, biztos nem téved. Hidd el, ha jobb megtudni, hogy nincs baba, minthogy itt kétségek között vergődsz, és ha meg baba van, lehet rá felkészülni, és aztán lehet téged is majd progeszteron pótlásra fognak "ítélni".

Szóval tesztelj, mihamarabb!

2010. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

eszsem ágágban nincs addig clostyt szedni, mig nem tudom az eredményt!!!.........................................nem birtam kivárni az orvos által mondott 10 napot, teszteltem......2db pozitiv ereményem lett ma reggel!!!!!:)

Köszönöm a segitségeteket!

2010. febr. 4. 05:00
 8/15 A kérdező kommentje:
na már írni sem tudok:)
2010. febr. 4. 05:01
 9/15 anonim ***** válasza:

:-))))))))))


De jó volt olvasni!!!!!!


Gratulálok! Sok egészséget vigyázzatok magatokra!!!

2010. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) de még ma megyek orvoshoz,ö teszi fel az "i"-re a pontot!
2010. febr. 4. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!