Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém alapján biztos, hogy...

A görbém alapján biztos, hogy nem vagyok terhes, igaz?

Figyelt kérdés

[link]

PCOS-s vagyok, de eddig mindig megjött 60. nap körül, és fel is ment a nő szépen, de most semmi.



2014. nov. 25. 14:08
 1/7 A kérdező kommentje:
És ma reggel volt egy kis barna volt a bugyimon az mitől lehet? Máskor nem volt ilyen.
2014. nov. 25. 14:09
 2/7 A kérdező kommentje:
* folt
2014. nov. 25. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizti nem vagy babás... Most nem sikerült a peteérés, azért nem is jött meg. A barna folt meg lehet akármi. De leginkább nem jelent semmit. Látom, szedsz metformint, diétában is kaptál mellé tanácsot? Kell esetleg fogynod/híznod? Pajzsmiriggyel mi a helyzet? Azt is néztek, ugye?
2014. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigyemmel nincs gond. Diétát és sportot is csinálom már kb. fél éve, Inofolicot pedig 2 hete iszom. De akkor most hogyhogy nem volt peteérés? :( Pedig eddig mindig volt és a kezelést is ugyanúgy csinálom. Elvagyok keseredve. :(

De ilyenkor mit csináljak, hogy megjöjjön? Vagy ne foglalkozzak vele majd megfog? Endokrinológushoz csak december végén megyek vissza.

2014. nov. 25. 14:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kell se fogynom se hiznom, ezt nem mondták. 170 g ch diétán vagyok. 160 cm és 50 kg vagyok.
2014. nov. 25. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát figyu, házilag meghozni nem tudod szerintem, mert ahhoz kellene a progileesés. Nekem simán volt, hogy fél évig nem jött meg a peteérés hiánya miatt, nem volt az, hogy "elöregedett" a nyh. és megindult. De ettől te működhetsz másképp! Látom, hogy az előző ciklusban szuperul felment a hőd, igaz, az is jó hosszú ciklus volt, de bizti volt PÉ. Az Inofolic nekem személy szerint nem vált be, öt hónapig ittam, semmi nem lett tőle jobb. De sok lánynak segített.


Szerintem ha már egyensúlyban van az inzulinod, akkor el lehetne kezdeni valami hagyományos meddőségi kezelést, nekem az vált be. Tüszőérlelés, repesztés, terminált együttlét.

2014. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszodat!
2014. nov. 25. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!