Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes a lent le...

Horikarkarka kérdése:

Lehetek terhes a lent le írtak alapján?

Figyelt kérdés
A menstruációs ciklusom 34napos így július 27.-én kellet volna megjönnie de nem jött meg. Gyenge hányingerem van és szédülök csináltam 3db tesztet negatív lett. Alhasaban gyenge tompa fájdalom érződik és fel vagyok puffadva iszonyatos étvágyam van. Ma voltam dokinál aki megvizsgált és azt mondta hogy a méhem kicsit megvan nagyobodva. Uh-ra jövő hétre kaptam időpontot. Szerintetek sikerült a baba? Vagy milehet?! Köszönöm a válaszokat előre is.

#várandós a tünetek alapján?
2014. aug. 4. 22:21
 1/5 anonim válasza:
A terhességi teszt nem mindig mutat igazat :)
2014. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit Félek az uh-tól hogy csalódni fogok. De ezt a méhnagyobodást nem tudom hova tenni. :(
2014. aug. 4. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Van akinek 1-2 hét kimaradás után mutat csak pozitívat.. :)

Ugyanolyan fajta volt a 3 teszt?

2014. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem mind a 3 különböző
2014. aug. 5. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyanús! :)


Később tesztelj még. Lehet, hogy később volt peteérésed és ezért nem mutat még semmit a teszt és nem lát semmit a doki.


Drukkolok! :)

2014. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!