Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan lehetseges, hogy nem...

Olyan lehetseges, hogy nem vart elott 2 nappal a teszt negeativ, de kesobb pozitiv lesz belole?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak magamnak okoztam a ketseget, mert koran teszteltem, de valtozthat meg vagy ez mar szinte biztos. Esetleg van valakinek sajat tapasztalata?

2014. nov. 25. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nemvárt előtt minek tesztelsz? Van akinek csak utána mutatja ki, totál felesleges korábban tesztelni, csak csalódás lesz a vége.
2014. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Minden terhesség más. Lassan már a megtörtént eset után tesztelni fogtok és bepánikoltok, hogy még negatív a teszt. Nem várt előtt szinte biztos, hogy negatív a teszt, még akkor is, ha terhes vagy. Honnan veszik ezt a baromságot a nők, hogy tesztelni kell már nemvárt előtt?
2014. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

nálam úgy volt, hogy mikor terveztük a babát akkor vettem tesztem. ELOLVASTAM A BETEGTÁJÉKOZTATÓT és aszerint jártam el.

tehát a nemvárt utáni reggeli vizeletből csináltam és szép erős pozitív is lett...

2014. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nemvart elott minek tesztelsz? Sztem te is tudod h UTANA mutatja ki az eredmenyt, ha nem tudod akkor javaslom a betegtajekoztatot, erre talaltak ki.
2014. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a "kedves" valaszokat. En is tudom, hogy mikor kell tesztelni, azert is irtam, hogy csak magamnak okoztam ketseget ezzel, de mindegy is. Meg szerencse, hogy mindenki koztetek turelmes, es nem csinalt meg egy felesleges tesztet sem.
2014. nov. 25. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom terhességemnél pozitív lett nemvárt előtt, így én nem oltogatlak ezzel. Ismételd meg 2 nap múlva ha nem jön meg! Remélem csíkosodni fog! ;)
2014. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, es iagazan aranyos vagy, hogy te nem tepted le rogton a fejem. :) Ez az elso honap, hogy probalkozunk, es kivancsi voltam, ezert nem birtam ki. A jovoben megfogadom,varni fogok a nemvart napig.
2014. nov. 25. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:
En is csinaltam feleslegesen egy nappal elotte, nem ez a gond, de nem irtam ki h mi lehet a baj.. mert tudtam h ez meg nem vegleges.. masnap mar pozitiv volt. Ezert irta mindenki, h olvasd el a hasznalati utasitast, ha azutan is negativ majd akkor nem lesz ketseged.
2014. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hagyjuk, nem fontos. Elnezest kerek mindekitol, hogy ki mertem irni, ezt a buta kerdest. Aki meg erdemlegesen tudott valaszolni,annak nagyon koszonom.
2014. nov. 25. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt egy nappal nagyon halvány pozitív lett... de csak poénból csináltam a tesztet. Meg is lepődtem. Viszont hogy ha tervezitek, akkor felesleges a nemvárt előtt tesztelni, mert csak tényleg csalódni fogsz. Ha kimarad a vérzés, akkor tesztelj, addig pedig szeressétek egymást sokszor :D
2014. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!