Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 28. napon negatív a teszt,...

Ha 28. napon negatív a teszt, akkor már tuti nem is lesz pozitív, akkor nem is lehetek kismama, vagy érdemes még pár nappal később is tesztelni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

28. ciklusnapon? Még érdemes várni, lehet pár nap múlva pozi lesz.

28. dpo? Tuti nem vagy terhes, felesleges még egy tesztet ellőni.

2014. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi az a dpo?

Vérzéstől számítva a 28. napon vagyok.

2014. nov. 17. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Dpo az ovulációtól számított nap.

De a tiéd akkor ciklusnap. 2-3 nap múlva tesztelj ismét, ha nem jön meg. Még bármi lehet.

1.voltam

2014. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De honnan tudod, hogy mikor volt ovulációd? Nem pont az a lényeg, hogy amikor megjön, attól visszaszámolsz 14 napot és akkor volt? Előre nem lehet megmondani (Ha nem rendszeres a ciklusod), csak utólag lehet kiszámolni!
2014. nov. 17. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:

A többségnek azért rendszeres a ciklusa. Nagyon sokan érzik is az ovulációt, valamint megváltozik a folyásuk, tojásfehérje szerű nyák termelődik ilyenkor.

Sokan ovulációs tesztet használnak, vagy hőmérőznek.

Szóval elég sok mindenből lehet tudni, hogy mikor van ovuláció.

2014. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, egyiküknél se volt még pozitív a 28. napon, nagyobbiknál 32., picinél 31. napon lett pozi.
2014. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36. napon lett halványan pozitív tesztem. A38. napon volt egyértelműen pozitív. Szóval ha továbbra sem jön meg, minden esélyed meg van a babára :)
2014. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Van egy kislányom. Mielőtt szültem, 1 napig folyt belőlem nyák, most amióta szültem, legalább 1 hétig folyik a nyák. Fogalmam sincs, mikor van peteérésem. A mellem is van, hogy 16! napig fáj, most meg csak pár napja kezdett. De volt már olyan, hogy 28. napon kezdett fájni és 35 napra jött meg. Most is ez lehet, hogy késni fog. Sajnos.
2014. nov. 18. 08:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn negatív, tegnap negatív, ma még nem jött meg.
2014. nov. 22. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!