Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok császáros...

Mit gondoltok császáros szülés után, szeretnék újra babát várni, ha elmegyek uh ra, megtudjak mondani milyen állapotban van a hegem, probalkozbatunk e már? 7 hónap telt el

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is császáros voltam. Az orvos nekem azt mondta, hogy legalább egy évet várjunk a következővel.
2014. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam tavaly tavasszal született császárral. Mi ez év tavaszán kezdtünk próbálkozni, májusban teherbe is estem. Tehát picit több, mint 1 év telt el. Szerintem várjátok meg az 1 évet.
2014. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit több, mint félidős babával volt császár. 4 hónappal utána megnézettem 2 orvossal is UH-n. Mindkettő szerint rendben van. Zöld utat kaptam.

7 hónap telt el műtét óta.

10 hkm

2014. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően az orvosok legalább 1 évet kérnek várni, egyesek 18, mások 24 hónapot kérnek a két szülés között. Ha utánaolvasol (angolul többet), találsz szakirodalmat róla, hogy min. ennyi idő kell, hogy a hegszakadás esélye a legkisebb legyen. Mi is ebben vagyunk, ezért tudom ennyire. Az, hogy most mennyire vastag a heged és mennyi lesz a terhesség végére és a szülés alatt, különböző dolog. Most nem tudja megmondani, hogy hogy fog tartani 9.hónap végére. A statisztikát tudja, hogy mikor-mekkora a kockázat.
2014. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában óvatosságból 1 évet javasolnak a dokik, de nagyon sokan teherbe esnek már fél évvel szülés után, és még nem hallottam róla, hogy baj lett volna a belső heggel. Természetesen egy Uh-al a doki tökéletesen látja, hogy milyen állapotban van a belső varratod, tehát nagyon jól tennéd, ha elmennél hozzá és megnézetnéd!
2014. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És még hozzátenném, hogy nem vagyunk egyformák. Van, akinek egy császár után nem akar gyógyulni a sebe, csúnya marad a heg, váladékozik, fájdogál, stb. Nekem 2 hónap után semmi kellemetlen érzésem nem volt szerencsére.
2014. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat. Holnap megnezetem, nagyon szeretném ha mehetne.
2014. nov. 25. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En 6 honappal a szules utan ujra terhes lettem..mindketto csaszar volt es semmi baj nem volt:)

2014. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!