Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű tea....

Cickafark és palástfű tea. Mennyire befolyásolja a menstruációt?

Figyelt kérdés
Nekem a menszim mindig rendben jön, de szeretnénk már babát. Sok helyen olvastam, ha ezt a két teát isszuk akkor talán hamarabb teherbe lehet esni. Én csak attól tartok ha elkezdem inni nagyon befolyásolja a menszimet és összezavarja. Mit tegyek?
2014. nov. 26. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne igyad, nagyon felborítja a hormonháztartást. Cisztásodást is okozhat a cickafark tea. Hiába nem gyógyszer, meg vényköteles, attól még nagyon sokat tudnak ártani.
2014. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább INOFOLICot vegyél, akár ha iszod már az első hónapba is teherbe eshetsz. drága de megéri
2014. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem oda írni hogy nem borítja fel a ciklusod az INOFOLIC. segíti a peteérést a tüszőrepedést, és a teherbeesést!
2014. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, utana nezek :)
2014. nov. 26. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
valóban az infolic ezerszer jobb és az nem borítja fel a hormonháztartásodat. A teáktól össze-vissza fog megjönni a vérzésed, ráadásul a palástfű tea megvastagítja a nyálkahártyádat és iszonyat dőlni fog belőled a mensid és fájdalmasabb lesz a szokásosnál :( saját tapasztalat, nem kitaláltam :(
2014. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot. Aranyosak vagytok. Most már tényleg lemondok a teákról, nem hiányzik a sok rossz dolog amit okozhatna. :)
2014. nov. 26. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam bejött a cickafark-palástfű. A mensim nem erősebb, hanem gyengébb az első napokon, és nem 7, hanem 5 nap. Érzem az ovut. Normális a mnyh. Nem vagyok tőle pszichopata, nem lettek cisztáim, mondjuk soha nem is voltak. Viszont a havim előtte össze- vissza jött meg, hiába volt minden eredményem tökéletes.


Ha nálad minden ok, ne teázz, mert tényleg bezavarhat. Én is az Inofolicot ajánlom.

2014. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Cickafark: Csökkenti a menstruációs vérzést és görcsöket. Kiváló gyulladáscsökkentő, hüvely- és méhgyulladásra, nyálkahártya és fogínygyulladásra használható. Sebösszehúzó, sebgyógyító hatású. Hasi fájdalmakra, puffadásra, emésztésjavításra is kiváló. Serkenti az epeváladék termelést. Húgyúti betegségekben, légzőszervi bajoknál nélkülözhetetlen.


A palástfű tea a ciklus 2. felében erősíti a méh nyálkahártyát, persze, akinek amúgy is erős a vérzése annak nem kell vastagítani, de akinek csak pár mm és kevés a vérzése nyugodtan ihatja!


Csak javasolni tudom! Soha nem borította meg az amúgy is szabályos 28 napos ciklusaimat egyszer sem, csak jó hatásáról tudok beszámolni!


Persze ha sokáig nem jön a baba, akkor érdemes hormonvizsgálatra menni, mert a gyógytea nem hormonbomba és nem rakja helyre a komplett hormonrendszeredet, ha esetleg pajzsmirigy vagy IR problémád van.


Mi van veled azóta, kérdező?

2015. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!