Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció jelentkezéséig...

A menstruáció jelentkezéséig igyam a palástfű teát?

Figyelt kérdés
mindenhol másat olvasok...te meddig ittad? Sikerült teherbe esned a segítségével?

2014. nov. 24. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert a menzesz első napjától már cickát kellene. Én amikor babás lettem, a teszt után még néhány napig ittam. Tüszőérlelésem és repesztésem volt, meg ittam napi egy csésze palástfüvet ovu után. Nyilván a teának töredék szerepe volt a szurikhoz képest, de én hiszem, hogy erősítette a nyálkahártyámat! Korábban is lecsökkentette a mensi előtti barnázásomat és a Closty ellenére nagyon szép volt mindig a nyh-m, szerintem van egy pici szerepe a babásodásban a teának is. (A szuris hónapban cickát nem ittam!)
2014. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
terhesség alatt amúgy is a cickafarkat mellőzni kell,sőt a kamilla és palástfűteát kivéve minden más gyógyteát is és ezekből is csak egy enyhébb készítésűt szabad. a terhesség 3-ik hónapjától kifejezetten ajánlott a palástfű. én is iszom.
2014. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
még nem jött meg a menstruációm,tesztet még nem vettem. Iszom tovább a palástfű teát.
2014. nov. 27. 06:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem viszont ma jött meg, szóval ma cicka és uvo napjától palástfű?
2014. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
menstruáció elmúltával ittam peteérésig cickát utána palástfű
2014. dec. 4. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
De miért vártad meg, hogy elmúljon a mensi? A peteérés már elkezdődik a vérzéssel egyidejűleg. Akkor kellene kezdeni a cickát.
2014. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
+ teszt :)))))
2014. dec. 21. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Húha, gratulálok, kismami!
2015. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!