Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 40 napos ciklusomat akarom...

Ha 40 napos ciklusomat akarom 28 naposra beallitani vagy legalabb rovidebre, hogyan igyam a cickafark- palastfu teakat?

Figyelt kérdés
Szoval 40 napos a ciklusom a bogyo abba hagyasa utan, de elotte is kb ennyi volt. Most akkor igyam a cickafarkot ovuig ( reggeli hot merem,14. nap es semmi meg) , akar milyen hosszu es utana palastfu vagy a kettot egyutt?Vagy ket het ez es ket het az? Mar olvastam mindent. Nem a beagyazodashoz kell, mert meg nem probalkozunk csak rendes 28 napos ciklus kellene. 40 napos ciklussal csak minden 2. honapban lenne peteeres es igy az esely is csak ket havonta lenne babara. Szoval hogyan is kellene inni a teakat?
2014. nov. 26. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
jól tudod, meg kell várnod az ovut és utána mehet a palástfű. Ettől még nem valószínű valóban, hogy 28 napos lesz a ciklusod. És valóban nincs gond a 40 nappal. Nekem egyébként 28 naposból lett 26 napos, de nem is ezért isszuk. ;-)
2014. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Hat remelem azert lerovidul, mert az, hogy csak 2 havonta van igy peteeres azert engem elkeserit. Meg azoknak is nehezen jon a baba, akinel minden ok. Bar meg sosem probalkoztunk es sosem voltam terhes, szoval egy nagy ketely az egesz. :S
2014. nov. 26. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
cickafark az ovuig, ha tudod hogy az mikor van. Ha nem, akkor a 14. napig. Utána mensiig palástfű. Napi 1 bögrét ittam, a 3. hónapra 28 napos lett a ciklusom. A tea előtti utolsó 36 volt. Most 1 hónap szünet, de ahogy nézem, megint tolódik ki az ovum, már ha lesz...
2014. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!