Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt egy hónapba a menstru...

Kimaradt egy hónapba a menstruációm, nincs baba sajnos! Doki azt mondta ilyen előfordul ha a következő se jön meg menjek újra! De mi babát szeretnénk most honnan számoljak, nyugodtan folytathatjuk mintha megjött volna? Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
szia pontosan mikor volt meg utoljára és most mikorra vártad? hanyadík napon mentél dokihoz
2014. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia október 20 volt meg utoljára,és tegnap voltam dokinál!Tesztek mind negatív.azt mondta nem lát semmit!
2014. nov. 26. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
hát sajnos én is eben a helyzetben vagyok csak nekem október 15 kén volt meg utoljára tesztek negatívak meg várom a jövö hetet ha adíg nem jön meg elmegyek dokihoz
2014. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már igy. Nagyon keveset tudtam aludni abban a hónapban és sokat is idegeskedtem. Minden tünetem elleneére, nem jött meg és utána a tünetek is szépen lassan elmúltak. Jövő hónapban pontosan jött meg, mintha előzőleg ki sem maradt volna. Nem tudom nálad mi lehet a gond, de a helyedben a következő esedékes menzitől számolnák vissza kb 14 napot, szóval mintha rendesen megjött volna.
2014. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A múlt hónap nekem is dettó ugyan ez.. Peteérésem ugyan akkor volt amikor lennie kellett volna, mintha megjött volna, és meg is akkor jött amikor a másik lett esedékes. Remélem érthető azért.. :-) Ugyan úgy számolj, mint ha megjött volna.. én mérek hőt is, onnan tudom biztosra mi történt. Sajna Nekem ugyan ez volt amikor próbálkozni kezdtünk akkor valamiért bezavarodott a testem, és 2* is kimaradt 1-1 hónap. Most hogy elkezdtünk újra próbálkozni a kistesóval ugyan ez a helyzet.. Remélem hamar sikerül majd! Sok simert Neked is ;-)
2014. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Kesves 4 válaszoló,a tüneteket úgy érted,hogy minden menszi elötti tüneted meg volt és mégsem jött meg?Gondolok itt a görcsölés,derékfájdalom,mellfájdalomra.
2014. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen, minden tünetem meg volt, ami menzi előtt szokott lenni. Fájt a hasam, derekam, mellem, és rendesen éreztem, hogy meg akar jönni, kb 3 napig és utána semmi és a tünetek is elmúltak. Köv hónapban újból jöttek a tünetek és rendesen meg is jött. Gondolom a sok stressz okozhatta nálam a menzikimaradást, másra nem tudok gondolni.
2014. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös válaszoló, megkérdezhetem milyen gyorsan jött igy össze nektek a babó?
2014. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!