Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendszeres a ciklusom és...

Ha rendszeres a ciklusom és nincs köztes pecsételő vérzés akkor kicsi az esélye a hormonproblémának?!

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyáltalán nem jelent semmit.


Nekem is rendszeres volt a ciklusom, nem volt pecsételő vérzésem, mellesleg ovum sem, de ezt nem tudtam.


Pm alulműködés, inzulinrezisztencia, pcos lett a kivizsgálás eredménye. Soha nem gondoltam volna, hogy nekem ezzel bajom lesz. Lett.

2014. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt valami tüneted?!
2014. nov. 27. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint az első.

Egyetlen tünet, hogy nem sikerült a baba.

Kivizsgáltak - inzulinrezisztencia, pajzsmirigy alulműködés, magas prolaktin.


Soha nem szedtem fogamzásgátlót, órát lehetett volna igazítani a ciklusomhoz, soha nem barnáztam.

2014. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi. Semmi, amit összefüggésbe hoztam volna a ciklusommal. Volt túlsúlyom főleg a hasamon (bár ez nem szükségszerű, mint most már tudjuk, soványan is lehet valaki ir-es), de semmi cikluszavar. Elment egy baba, és az okát kerestem, amikor kiderült. Aztán szép lassan megvilágosodtam, hogy a hajammal történt elégedetlenkedéseim, a hangulatingadozásom, az alkalmanként megjelenő emésztési problémáim, stb. mind ezeknek a tünetei voltak, csak én nem láttam át a nagy egészet. De ezek mind esetleges tünetek, egyik sem specifikus.


Érdemes teljes kivizsgálást kérni olyan helyen, ahol ezek komolyan foglalkoznak. Nekem itt segítettek (előtte sokfelé jártam, de mindenhonnan elküldtek, hogy semmi bajom ... félelmetes így utólag, hogy most hol lennék nélkülük): www.mensmentis.hu

2014. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezek = ezzel
2014. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az Off-ert. Ha vennenk ovulacios tesztet,es be is igazolodik hogy van ovu, akkor elmeletileg renden kellene hogy legyenek a hormonok? Ez engem is aggaszt, hogy vajon minden rendben lehet-e odabent, fuggetlenul hogy nincs negativ tunetem.
2014. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ovutesztekkel az a baj,hogy magát az ovulációt nem mutatják, csak a peteérést. Az, hogy a repedés bekövetkezett-e, nem!


Kedves Kérdező! Az én ciklusom is rendszeres, nem pecsételtem, sőt én sokszor a peteérést is érzem, éreztem, a fiam elsőre összejött. Most viszont úgy tűnik valami gond van, több jel is erre utal, holnap megyek dokihoz!

2014. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem,nem biztos.

A legegyszerűbb dolog egy 3. És 21.napi vérvétel.Ha foglalkoztat a dolog csináltassál egyet.

2014. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!