Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a tenyleges eselye...

Mennyi a tenyleges eselye annak hogy igy teherbe estem?

Figyelt kérdés
A tegnap voltunk egyutt a baratommal, mi mar 5 eve megszakitassal vedekezunk de tenyleg elovigyazatosan mind eddig mert, most ketszer voltunk eggyutt kb 3 perc kulombseggel es tudom hogy maradhattak spermiumok a hugycsoben mind ezek mellett tegnap tojasfeherje szeru nyakot tapasztaltam ami ugye a peteerest jelzi pedig nem most kellene legyen, na szoval mennyi az eselye a teherbeesesnek? Bocsi ha nem ertheto de telefonrol nem tudom kovetni hogy mit irtam!
2014. nov. 27. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
35-s a pearl indexe. Én nem akarok százalékot mondani, de jó esélyetek van rá.
2014. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljes beleélvezéssel is kb. 30%. Ennek pearl indexe 80.

Ez megszakítás volt, annak pearl indexe durván ennek a fele, akkor talán az esély is kb. 15%.

2014. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 15%, igen. Ha azonban egy vagy a 15-ből, ha veled történik, 100%, hogy neked lesz egy nem kívánt terhességed. Védekezzetek normálisan, és irass egy esemény utáni tablettát.
2014. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is mindig igy vedekeztunk. Mar le sem merem irni, mert mindjart repulnek a nulla pontok.

Az a 3 perc alatt volt pisilni? Mert ha igen, akkor vizelettel valoszinu kiurult, de ha nem akkor van esely a terhessgre, de en sem adnak 10-15 %tol tobbet, de kizarni sem mernem a terhesseget.

2014. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A megszakított közösülés még pisiléssel egybekötve sem védekezés. Nem múlhat ezen egy ember élete, aki semmiről sem tehet! Fel kell fogni, hogy a felnőtt lét komoly felelősségekkel jár! Belegondoltatok már? Persze, így csináljátok, ki tudja, mióta, le sem mered írni, de miért nem? Mert tudod, hogy orbitális felelőtlenség.
2014. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt pisilni kozben, es epp ezert tettem fel a kerdest mert bizonytalan vagyok es hogy megnyugtassak mindenkit mar het eve van kapcsolatom en 23 eves vagyok ugyhogy ha terhes lennek nagyon is orulnek mert bar meg nem terveztuk alig varom hogy anyuka legyek!
2014. nov. 27. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet felelősségteljesen megszakítással védekezni? A három szó valahogy nekem nagyon nem fér össze. Na mindegy.


Ha nem védekeztek, van esély a terhességre. Ez ilyen egyszerű. Hogy mennyi? 50 százalék. Vagy igen, vagy nem.

2014. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb, 20% esélyed van a teherbeesésre
2014. nov. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!