Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo elhagyasa utan,...

Fogamzasgatlo elhagyasa utan, sok es suru krem a vaginaban? Nem folyas. Valaki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Abba hagytam a bogyot es azota olyan sok kremet termel odabent, hogy nem is igaz. Nem folyik ki es nem budos. (NEM FERTOZES) Olyan suru, mint a kezkrem es nem ho feher de feher. Igazabol azert fura, mert nagy mennyisegben van. Mikor tusolok, akkor benyulok es ott is ugymond kimosom, mert ugy tisztabbnak erzem magam es igy vettem eszre, hogy rengeteg van most. Mitol lehet?
2014. nov. 27. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól az még folyás szerintem hogy nem érzed hogy kifolyik. Menj dokihoz ha aggódsz emiatt, de mosakodásnál ne most ki mert csúnya fertőzést kaphatsz. Felesleges és többet árthat kint használ.
2014. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem. Jol van. Hat annyira nem aggodok csak gondoltam a fogamzasgatlo abbahagyasa miatt van. Vagyis, hogy most hirtelen elkezdett minden mukodni es kicsit tultermel vagy ilyesmi. pl most kevesebb mint az elso honapban a bogyo utan. Nem tudom. A Bogyo mellett meg olyan szaraz volt mint a sivatag. Utaltam.
2014. nov. 27. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!