Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt kérdés?

Terhességi teszt kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Volt valaki úgy, hogy a kimaradt menstruáció után 2-3 nappal még negatív volt a tesztetek aztán később pozi lett? 23.-án nem vártam nem is jött és tegnap esti pisiből nega teszt. Van esélyem, hogy pozi legyen? A mensinek jele sincs még :)

2014. nov. 27. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet h később volt pé-ed. Ezért nega, pár nap múlva lehet pozi is.
2014. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyan igy jarttam most en is. Tegnap kellett volna megjonnie,soha nem kesett inkabb mindig elobb jott meg, ma picit barnazok, amit elotte soha es mar a menszi tuneteim is elmultak. Nem ertem. A teszt negativ. Es ez az elso probalkozasi honapunk. Rogton az elejen, jol meg viccel a termeszet.
2014. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Van valami tuneted kesves kerdezo? Nekem valojaban nincs, ezert nem is remenykedem, csak akkor is ez a bizonytalansag.
2014. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs semmi tünetem 2-3 napja fájtak a mellbimbóim egy kicsit de el is múlt.. se görcs se cicifájás semmi.. szerintem még korai ( persze vannak kovételek) de általában ilyenkor még nincs tünet :) úgyhogy ne aggódj :) Mikor tesztelsz?
2014. nov. 27. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Tegnap teszteltem, akkor kellett volna megjönnie, de határozott negatív volt. Holnap veszek tesztet és ha nem jön meg akkor szombaton reggel. Te?
2014. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Holnap reggel :) Az én tegnap esti tesztem is határozott pozi lett! Drukkolok!:)
2014. nov. 27. 22:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez még szerintem 2 esélyes. Vagy később volt az ovud és még nem mutatja a pozitívat, de pár nap és lehet. Vagy pedig nem vagy terhes csak az aggódás és a stressz miatt kicsit késik.
2014. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Holnap reggel :) Az én tegnap esti tesztem is határozott pozi lett! Drukkolok!:)"


na most akkor negatív lett az a teszt vagy pozitív?

2014. nov. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22.27-es komment:pozi lett??? Akkor most pozi vagy negatív?
2014. nov. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy megkérdezem,miért teszed fel ugyanazt a kérdést 3szor is?Mindenhol ezeket a válaszodat kapod,igen lehet még pozitiv ha később volt peteérésed,este pedig nem is érdemes tesztelni.Drukkolok,hogy pozit tesztelj,kiváncsian várjuk az eredményt.
2014. nov. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!