Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyfolytában hányok, a terhess...

Egyfolytában hányok, a terhességi teszt pozitív lett de mégis megjött. Akkor hibás volt a teszt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Azóta nem teszteltèl újra?Ha terhes vagy akkor most is mutatja a teszt,csak van olyan nő ,akinek még megjön egyszer a menstruacioja.

Ha a teszted - lenne,akkor lehet vmi vírust szedtel ossze.

2014. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hibás pozi gyakorlatilag nincs. Ha rendesen megjött, akkor valami nem volt rendben és megszakadt a terhesség. Ha csak maszatolsz, akkor uzsgyi dokihoz, gyógyszer kellhet.
2014. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem rendesen megvolt még az első hónapban. csinálj újabb tesztet!!!! mennyire vérzel?
2014. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd a doki megmondja, hogy mi van. A gép elől senki nem fog tudni pontos diagnózist adni.
2014. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem mész el orvoshoz?

Most őszintén... mi mondjuk meg, h mi van???

2014. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhes vagy vagy voltál. Lehet, hogy a vérzés ellenére is megmarad(t) a baba, de ha elvetéltél is még sokáig maradhatnak terhességi tünetek. Minél előbb mész orvoshoz (sztk ügyeleten is kell ilyen esetben időpont nélkül fogadniuk), annál nagyobb eséllyel tudnak esetleg segíteni - plusz pihenés, magnézium, amit tehetsz.
2014. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak voltam, mert amikor megjött tampont használtam.
2014. nov. 28. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!