Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Osszetett a kerdes, segienetek?

Osszetett a kerdes, segienetek?

Figyelt kérdés
tavoli ismeroseim babat szeretnenek,volt mar terhes,volt abortusza es vetelese egyarant, a no osszefekszik mindenkivel.Tulajdonkeppen mindenki csak nevet rajta,de tudjatok hogy van,egy korre csak elmennek vele.en finoman kozolnem vele hogy ez nem normalis,de nem tudom hogyan.attol felek kifogy az egyedulallo pasikbol es raveti a ferjemre magat,tudom ez keteselyes,de most nem ezen van a hangsuly.nekunk van gyerekunk,es nem ertem ezt a hozzaallast,egy libanak mondanam,ket ertelmes szot nem tud kinyogni.nem akarok itelkezni de ugy erzem ha nem hajlando valaki valtozni nem is erdemli meg a babat,szegeny csak szenvedne,allando italozas stb.s honnan tudna ki az apa?rosszindulatu vagyok?ha azt irjatok igen elfogadom.en azt vallom ha mar megszulok egy babat akkor ne legyen folyton tele a lakas cigi fustel,de o ezen se valtoztatna.bizonyos dolgokat fel kell adni nem?az ekezetekert bocsanat
2014. nov. 28. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi de itt nekem valami nem kerek!

Irod: tavoli ismerosod- akkor mi jogon akarod megszolni a maganeletėvel??semmi kozzod hozza foleg meg nem ahoz hogy gyereket akar.

Felted tole a ferjedet? Mire fel? Ok? Vagy talan nem erzed olyan jo nönek magadat mint a kedves ismeros?

Ugy gondolom ti baratnok vagyok es nem ismerosok ha ennyire jol informalt vagy mindenrol vagy pedig minden leben ketkanal aki masok dolgaival torodnek. Foglalkozz a te eletedel biztosan neked is van dolgaid amire esetleg nem vagy buszke stb.... de mas dolgat igy kiteriteni gerenctelenseg mert merrem allitani hogy akirol irsz most azt szemeben a segget nyalod!

2014. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem vagy rosszindulatú... én is aggódnék ha ilyen emberek vennének körül. jajj első miért te sosem ítélkezel mások felett? mondjuk akár olyan dologban is amit ugyanúgy teszel ahogy az akit elítélsz? az ilyen ember tényleg nem érdemli meg mert nekik lépten-nyomon besikerül a gyerek akik meg szeretnénk azoknak nem jön össze. én azt modnom hogy az a vetélés is Isten közbeszólása volt,hogy ilyen ember ne szüljön még egy olyan borjút a világra mint az anyja. Az ilyen fele g**i fele húgy gyerekek sajnos nem tehetnek róla,hogy ilyen anyjuk apjuk van de fejbe lőném őket...
2014. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok tevedes ne essen de nem elek ilyen eletet pont ezert ni cs is ilyen karekteru ismerosom! Azert megvalogatom hogy kibel beszelek vagy, kik a barataim!

De az ha a kerdezo beleszol masok eleteben ugy hogy semmilyen kapcsolatban nem allnak azzal csak magara huzza a vizzeslepedot!

Nem megdicsertem a not de nem erdekel mert nem az en eletem es nem engedem hogy barmilyen is kapcsolatom legyem ilyen nokkel! Egyszeru a megoldas nem kell vele szia puszi viszonyban lenni es akkor meg van oldva a problema! Amugy is mi a kozos tema egy ilyen novel?

De ha oda jar mint baratno akkor a kerdezo magat hibaztathatja csak mert lehet mas csalad pont ot beszelik ki hogy milyen baratnoje van!

2014. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha neki így jó,csinálja.Még nem találta meg azt az embert,aki megszelíditse. Q rvából lesz a legjobb feleség,szokták mondani!Miből gondolod,hogy ha terhes lenne akkor is italozna meg cigizne??Ez hülyeség!Nem védem,de a saját életét mindenki úgy éli,ahogy neki tetszik,semmi közöd hozzá.
2014. nov. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt arról van szó szerintem, ahogyan én is érzek ilyen esetekben. Ha nem is annyira közeli ismerősöm, de valamilyen okból kifolyólag kapcsolatban vagyunk (pl. munkahely, baráti kör), akkor tudok róla ezt-azt.

Nem is értem, miért itélkeztek a kérdezőről, nézzetek kicsit mögé.

Tehát ha lenne nekem is egy ilyen "távolabbi" ismerősöm és tudnám róla ezeket a dolgokat, még ha nincs is közöm a gyerekvállalásához, sajnálnám a születendő gyerekét! Annak tudatában, hogy valószínűleg végigfüstölné a terhességét, esetleg italozna is, valamint a későbbiekben sem igazán változna meg, hiszen ő ilyen. Ennyi a lényeg, én maximálisan megértelek, kérdező.

Egy 2 éves kisfiú anyukája.

2014. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az utolso nagyon ratapintott,onnan tudom hogy nem hagyna abba mert aki napi ket csomagot elsziv nem mond csak ugy le rola.nem baratnom,amnyire lehet elkerulom,szerintem o nem is akar gyereket csak a ferje.ha nektek az elfogathato hogy terhesen osszebujik mindenkivel,majd masnap viszi a mento akkor ok.csak kinozzak azokat a gyerekeket,idaig mindig elvetelt,szerintem nagyot nyomott a lapba ez,ugyanis nagyon sok bacit,fertozest osszeszedhet,nem?baratnommel arra kovetkeztettunk hogy sex fuggo.
2014. nov. 29. 10:46
 7/8 A kérdező kommentje:
vagy szerintetek ha egy ilyen helyre szuletik egy gyermek az jo peldat lat?az iskolaba nem fognak ezt azt mondani az anyara?mindenki tudja mindenki beszel rola,en csak a gyerek szemszogebol tudom atgondolni,az anya helyzetebe egyszeruen nem tudom magam belekepzelni,mert en soha nem tennek meg hasonlot se.a ferjemet csak annyira feltem mint minden mas no aki ezzel a novel talalkozik,nem csak bennem,akivel beszelgettem mindenkibe felmerult ugyanez.nem akarok beleszolni,Isten ments.csak ha latom hogy kozeledni probal,leorditom a fejet.en gondolom annyira jo nonek magam,nem arrol van szo,hanem arrol hogy egy ilyen ribi ne jojjon az en csaladom kozelebe.nappal nem volt vele senki csak sotetbe,az a ket zacskot a fejere tipusu,csak az zavar hogy irigyli a gyerekeim,es vele egyutt a ferjem is.volt egy olyan felmondata hogy olyan ferfival kell probalja akinek mar sikerult a gyerek.annyira sotet,hogy nem fogja fel nem a ferfiakkal van a baj,es meg mindig keresgel
2014. nov. 29. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is az ismerősöm ilyen.... kétszer volt abortusza egyszer spontán vetélése. szó szerint k**vaként dolgozik és iszik füvezik nyugtatókat szed. és a terhességei alatt szintén ezt csinálta. ráadásul jóban van a párommal... a szemét kaparnám ki. megmondtam neki h a közelembe ne jöjjön mert szemen köpöm...
2014. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!