Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eleg osszetett a nemzetisegi...

Eleg osszetett a nemzetisegi szarmazasom, ez egy kicsit zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegge vegyes a csaladi hatterem, anyam bosnyak de negyed reszben magyar mert nagyapam felig magyar volt, apam, aki sajnos mar meghalt pedig ilyen dunai svab volt, ez utobbi egesz eletemben meglehetosen zavart, mert ezaltal tkp.en is felig svab vagyok,de ezzel nem igen tudok azonosulni,meg most leirni is nehezemre esett :S Tudom h ez elvileg nem szegyen blabla de akarmilyen helyzetben letagadom vagy kerulom a temat, csak egy ilyen nevtelen oldalon mondom el nyiltan...igazabol Az a problemam h attol tartok, h ettol vmilyen szemelyisegzavar alakulhat Kind v ilyesmi, mert ennyire nem tudok azonosulni apam szarmazasaval, ezert tkp onmagammal sem. Van vki aki hasonlo helyzetben van? Ez mennyire normalis? Koszonom a valaszokat !

2014. okt. 5. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

1 dologra mindig legy buszke:az aki vagy,magdat sohasem tagad meg.

Ha te onmagadat elfogadod masok is elfognak fogadni. Mert te valoszinu ezt a negativ dolgot ki sugarzod magadb


En cigany lany vagyok,es senki kedveert sem tagadom le,aki szeret igy szeresen es fogadjon el,aki nem szeret a szarmazasom miatt csaj sajnalom. Ugyanis az emberi erteket nem a szarmazastol fugg. Attol hogy svab vagy meg lehetsz normalis ember:)

Ha magadat nem fogadod el,masoktol hogyan varod el??

2014. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy "tiszta" magyar , nincs. Igen erősen keveredtünk a történelmünk során. Mit számít, hogy milyen nemzetiségűek voltak az őseid?

Amúgy mi bajod van az apád származásával? Rengeteg sváb eredetű ember él az országban. Vannak falvak, ahol szinte csak azok élnek ma is. Soroksár pl profitál abból, hogy régen nagyrészt svábok lakták.

2014. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem apai ágról vannak német őseim, anyai ágról szerb, horvát, zsidó. Most akkor mit csináljak? :D

Magyarországon születtem, de már nem ott élek. Könyvet magyarul nem olvasok, szinkronos filmet nem nézek.

Két idegen nyelven beszélek, (magyar az anyanyelvem), imádom a brit, amerikai kultúrát.

Ember vagyok, pont. A származás lényegtelen.

2014. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tudat alatt írtál egy német szót. Kind
2014. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jah az ki akart lenni, csak ezen a tablet-en volt ilyen T9. jell szotar,ami folyton nemet meg angol szavakat dobott ki, de azota sikerult kikapcsolnom ;)
2014. dec. 19. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj a svábokkal? Ok, van egy mentalitásuk az tény, mert akiket ismertem elég önzőek, beképzeltek voltak .. viszont rendszeretőek, precízek úgy általában..ha az ember elmegy egy olyan településre ahol svábok meg magyarok is élnek..a svábok sokkal igényesebb ez látszik ahogy a portájukat rendben tartják
2023. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!