Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez akár terhesség is lehet?

Ez akár terhesség is lehet?

Figyelt kérdés
Ma kéne megjönnie, de nem feszül a mellem. Pedig mindig szenvedtem a mellfeszüléstől, menses előtt 10 nappal mindig elkezd feszíteni, alig lehet hozzáérni. Most semmi ilyen nincs, semmi jele, hogy megjöjjön, nem érzem.
2014. nov. 29. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem törvényszerű.Nekem pl amikor terhes lettem,pont akkor nem fájt.Nekem ebben a hónapban 2 hétig fájt,elmúlt és mégsem jött meg a menszim.Én sem tudom mi van most velem.1-2 csepp vér és rózsaszín volt a papír amikor megtöröltem magam.Reménykedem:)
2014. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, nekem sem fáj. Pedig mindig fáj, ha megjön.
2014. nov. 29. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként hallottam már,hogy van akinél leesika a prolatkin szint amikor teherbe esik.Mert a magas prolatkin szint gátolhatja a terbeesést.És csak később kezd el fájni a melle és jönnek a többi tünetek.De nem vagyok 100% biztos ebben/első válaszoló/
2014. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt már lassan komolyan minden tünetet a terhesség okoz, sőt, ha nincs tünet, azt is a terhesség okozza. Most ha meg feszülnének a melleid, azt kérdeznéd lehetsz-e terhes mert feszülnek a melleid. Mindkét kérdésre ugyanaz a válasz: vagy igen vagy nem.
2014. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán teszek fel itt kérdést, és rosszul esik, hogy így reagálsz. Úgy látom, Te gyakorlott vagy, és sokan tesznek fel efféle kérdést. Nos, én valóban kíváncsi vagyok tapasztalatokra, nem minden jelet a terhességnek tulajdonítok...
2014. nov. 29. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es, voltál már terhes? Ha igen, voltak teherbeesési problémáid?

Ha valaki nagyon szeretne babát, mindent figyel a testén, ezért nem kell letorkolni. És kérdez, ez az oldal célja.

Kedves kérdező, lehet ez is terhességi tünet, nekem is hasonló volt mindhárom gyereknél. Ha már késik, csinálj tesztet.

2014. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok még teherbe esni, még fél évet szeretnénk várni a férjemmel. De valóban különös a dolog. :)

1 hetet adok neki, h megjöjjön. Utána tesztelek, ha nem jön. :) KÖszi!

2014. nov. 29. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!