Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azután, hogy lefeküdtünk, rá...

Azután, hogy lefeküdtünk, rá egy hétre lehetnek terhessegi tuneteim?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2014. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Igen, lehetnek. Én is nemet írtam volna még nemrég. De ez az én kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2014. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Milyen terhessegi tunetei lehetnek olyannak aki meg nem is terhes? 10 nap a beagyazodas kb, es utana kezd el HCG hormon termelodni, akkor kezdenek a tunetek is! Elotte aki erez vmit bekepzeli, aztan lehwt h pont bejott a dolog!

Birom itt mindenki erez mindent. Beagyazodasttol kezdve mindent. Gondolom ha. Agyerek elpukkantja magat az anyaban annak meg a szagat is erzik egyesek!

2014. nov. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan, honnan jött ez a téves információ, hogy 10 nap a beágyazódás? 4-5. Most már 2 nap alatt kétszer látok ilyen furcsa adatokat. Mivel keveritek???
2014. nov. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy értik a 10 napot, hogy mondjuk kb. 5-7 napig vándorol a petesejt, aztán utána kb. 5 napig tart a beágyazódás, így a végére ugye kijön az a 10-12 nap, és ekkor kezdődik a terhességi hormon termelődés. Szóval a beágyazódás előtti tünetet még nem a terhesség okozza.
2014. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos minimalis az eselye!
2014. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!