Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A reggeli pisilés utáni hő:...

A reggeli pisilés utáni hő: 36.7 vagy a szokásos időben mért hő: 36.9 a MÉRVADÓBB? Felkelés után a hő egyre magasabb vagy alacsonyabb lesz a nap folyamán?

Figyelt kérdés
Reggel 3-kor felkeltem pisilni, majd fél óra elteltével mértem a hőm (36.7). Nem tudtam visszaaludni, és legközelebb a szokásos időben 4:45 mértem újra, ami 36.9 lett. Most melyiket írhatom a görbémre?
2010. jan. 30. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha felkelsz és nem alszol vissza a hő magasabb lesz (mozogsz...) Ezért kell alvás után mérni. De hogy most melyiket írd be... hol tartasz a ciklusban?
2010. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg az ébredési hő a mérvadó, de hát ha kimentél pisilni, ott már bukott a dolog szerintem.

Mindig közvetlen ébredés után, még minden mozgást megelőzve, és ha lehet, ugyabban az időben kell mérni lehetőleg higanyos hőmérővel.

Mert a másik fajta elég pontatlanul mér.

Sok sikert! ;)

2010. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ciklus 20. napján tartok, és a 27-en szokott megjönni. Tehát pont egy hét múlva. Így tudsz valamit ajánlani?
2010. jan. 31. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Baba vs menzi?
2010. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött a szokott időben, csak az a probléma, hogy a hőm 36.8 volt akkor 2 napig, majd lement 36.6-ra, de a menszim csak 2 napig tartott. Lehet, hogy valami cisztám van? Mert így nem lehetek terhes, hogy egyrészt megjött, másrészt meg a hő is leesett 2 nap múlva.
2010. febr. 10. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!