Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyógyteák összezavarhatják...

A gyógyteák összezavarhatják úgy a ciklusomat, hogy előbb jön meg?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 23. cn -on és barna nyúlós folyásom volt, tegnap meg kevés rózsaszín. Mitől lehet?
2010. jan. 30. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mindegy, mit ittál, de nem hiszem, hogy egy gyógytea lenne az oka.
2010. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még nem jött meg. És ezek akár a beágyazódás tünetei is lehetnek.


A cickafarktea az ösztrogéntartalmánál fogva peteérést serkentő hatású. Előfordulhat, hogy korábbra hozta az ovulációdat, az átlagos 14. napról a 9. napra. A vérzés pedig MINDEN ESETBEN az ovu után kb két héttel jön meg, akármikor is volt az ovuláció - ez esetben ez a 23. napot jelentheti.


De mivel nem tudod, mikor ovuláltál (ez egyértelmű), ezért azt sem tudod, mikorra várhatod a vérzésedet. és sajnos én sem. csak találgatok, hangosan gondolkodom.

2010. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Cickafark és Palástfű teákat ittam ebben a ciklusban. Mivel az előző mensim 4 nap késésel jött meg, és csak a vérzéstől kell számolni, még csak csütörtökön kellene megjönnie. Szóval ez vagy előbbi menses lesz, vagy beágyazódás. Remélem az utóbbi....
2010. jan. 31. 09:29
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja az még kimaradt, hogy 28 naposak a ciklusaim.

Ma reggel alig van valami barnás. Nekem menses előtt egyre nagyobb mennyiségű és sötétebb színű a barna folyásom. Most ez más. A hasam is fel van fújódva napok óta, pedig alig eszek. Ill. csak annyit amennyit kell. Még hozzászólások????

2010. jan. 31. 09:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a peteérésem jan. 16-17-én volt, ami a beágyazódáshoz stimmelne.
2010. jan. 31. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:

A felfújódás PMS tünet.


Úgy látom, terhességi tüneteket keresel magadon, kb egy héttel azelőtt, hogy egyéltalán kimaradna a vérzésed, és alig 5 nappal a feltételezett ovu után. Alapvető hiba. Ahány nő, annyi tünet, és bármilyen tünet csak akkor utal terhességre, ha teherbe is esel. Utólag elmondhatod, hogy "már ovu után 5 nappal viszketett a fülem, égett a gyomrom, szurkált a hasam, innen tudtam, hogy baba lesz", de előre ilyet kijelenteni felelőtlenség.


Légy türelmes, váőrd meg, amíg késik, aztán tesztelj. Ha terhes leszel, a tipikus terhestünetek kb az 5-6. héten várhatóak leghamarabb.

2010. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Előző!

Mi az a PMS- tünet??? Menstruáció előtti tünetek?

Igazad van egyébként. Nem akarok bebeszélni magamnak semmit. Kivárom, hogy mi lesz belőle. Köszi!

2010. febr. 1. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!