Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PreMens.3 hónapja szedem...

PreMens.3 hónapja szedem (babát szeretnénk), kitolta a ciklusomat 31 napra, elég kevés a mensim és max.4 napig tart. Lehet a PreMenstől? Más tapasztalatok?

Figyelt kérdés
igaz mensi előtt talán nem szenvedek annyira, mint korábban.
2011. júl. 14. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem lehet tőle....

Mi is több mint egy éve próbálkozunk.Menszeszem minden hónapban van, bár nem pontos de max 31 nap volt.Ja és a göbémen minden hónapban látszott hogy 17-18 nap körül volt peteértésem.

Elkezdtem szedni a premenset, eddig nem látott középidős pecsételésem lett de 27 napra megjött.Következő hónapban pedig nem is volt peteérésem ha volt is akkor nagyon kitolta kb 24. nap.

35 napra jött meg:(

Szóval sajnos nekem rosszak a tapasztalataim:(

Azóta abbahagytam.Most 15 napon éreztem hogy volt peteérsem.Remélem minden visszaáll.

2011. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még sosem éreztem, hogy van-e pé-m.Most hol tartotok? Mivel próbálkoztok?
2011. júl. 14. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehol...ebben a hónapban nem szedek semmit se premens, se teák.Vagyis zöld árpa kapszulát ami sok mindenre jó.

Belefáradtam:( Jövőhét csütörtökre nem várom.Sajnos most sem érzem, hogy sikerült volna....

2011. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Soha ne add Fel!! Zöld árpa kapszula? Erről még nem hallottam. A baba miatt szeded? Vagy csak úgy?
2011. júl. 22. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!