Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napos késésnél mire gondoln...

11 napos késésnél mire gondolnátok babán kívül?

Figyelt kérdés

Már 11 napja késik,van ugyan néha megjön érzés,fájnak a cicijeim,ma kicsit hányingerem is van.Fáradt is vagyok,de valami azt súgja ez nem baba.

Ha ma sem jön meg holnap tesztelek.

Elméletileg lehet baba,lehetőség adott,de én nem így érzem.Hiszen most rendesen görcsölgetek, mint amikor jön meg.

Szerintetek mi lehet még?

Nem szokott késni,ennyit meg pláne nem.Ha később is jött akkor max. adott nap helyett másnap reggelre.


2010. jan. 31. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Stressz a baba miatt, idegesség, esetleg kezdődő betegség, ha többször késett már, akkor esetleg ciszta.
2010. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a helyedbe babára gondolnék. Nekem is görcsölt amikor meg kellett volna lennie, ilyen lehet az elején, de a teszt + lett. Vegyél tesztet és ne idegesítsd magad tovább. És írj hogy mi lett az eredmény.
2010. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kis görcsölgetés, minjárt megjön-érzés természetes velejárója a koraterhességnek.


Amúgy ciszta miatt is késhet.


Én minél előbb tesztelnék. Ennyi késésnél már tutira kimutatja a teszt.

2010. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 14 napot késett ebben a hónapban. Ez azért volt mert késői peteérésem volt. Vezetek hőgörbét és abból tudtam.
2010. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!