Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire érzékeny és megbízhat...

Mennyire érzékeny és megbízható a medi-lab teszt? Milyen hamar mutatja ki a terhességet, hány napos késésnél?

Figyelt kérdés
Holnap reggel tesztelek vele. Szombaton kellett volna megjönnie, eddig egyszer jött meg 16.dpo-n, az inszemem után. Nem érzek semmi különöset, a cicim fáj, de az máskor is szokott, viszont nem ilyen korán kezdődik és mensi előtt kezd elmúlni, illetve nincs a mensis érzés a hasamba, helyette izomláz-szerűt érzek vagy olyat, mint amikor görcsöl a gyomrod az idegességtől, csak az alhasamba. Bocs, a hosszú írásért, de már 3 éve próbálkozunk és nagyon izgulok, csak egy kis lelkesítésre van szükségem!
2011. aug. 29. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a nemvárt napján, nem első vizeletből már erős pozitívat mutatott! Én előtte teszteltem egy másikkal azt hiszem Gabriellel, az is pozi lett, de érdekes, hogy azt első vizeltből csináltam, és sokkal halványabb pozit mutatott mint a Medi-Lab nem első vizeletből! Szóval engem megnyugtatott, én ajánlanám személy szerint a tesztet, de itt az oldalon sokan mondják, h tévesen mutatott áll pozi eredményt! Szóval nem tudom, engem nem csapott be! Majd írd meg mi lett! Amúgy azt hiszem 25-ös!

2011. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, eddig bírtam, már nagyon kellett pisilni és megcsináltam. Pozitív lett, először halványnak tűnt, de nem is annyira az! Sajnos egyelőre nem merek örülni, mert a 3 év próbálkozást úgy kezdtem, hogy elsőre összejött, pozitív tesztek után 8 nap késésnél megjött. Most ettől félek, nehogy ez megismétlődjön! Főleg, hogy kevésbé érzem a cicimet! Ahelyett, hogy megnyugodtam volna, csak rosszabb lett! Drukkolj, légy szí!
2011. aug. 30. 03:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a Medi-labról hallottam eddig legtöbb rosszat. Két barátnőmnek is pozi lett és nem volt baba!

Azért szurkolok, de én a helyedben más fajtával tesztelnék!

2011. aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem becsapott a Medi-lab! Az első gyereknél nem mert akkor már 8 hetes voltam, jó erős csík lett de amikor a második babát terveztük egyzser becsapott. Késett 3-4 napot, teszteltem és halvány pozi lett. Utána csináltam másik tesztel is (két különbözővel is) és csont negatívak lettek. :O Azóta terhes vagyok de azért rosszul esett. Meg is fogadtam, hogy többet olyat nem veszek.
2011. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült egy kissé megijesztenetek (illetve még jobban), ezért vettem még egy pár tesztet, a clearblue-t megcsináltam most este és tök erős pozitív lett!!! Egyelőre optimista vagyok és bizakodom, jövő hét szerdán megyek dokihoz.
2011. aug. 30. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!