Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, vagy betegség,...

Terhesség, vagy betegség, vagy mensi előjel?

Figyelt kérdés
23.ciklus nap,iszonyatos mellfájdalom napok óta (konkrétan ahogy rakosgatom a lábam menet közben,még úgy is érzem,mintha futnék,nagyon fáj),duzzadt mellek,esténként enyhe szédülés,napközben jó étvágy (2-3 óráig),estére totál jóllakott érzés ... két napja enyhe mensi szerű görcs volt. 26-29 naposak a ciklusaim. Tesztet félek venni hátha negatív,és tudom hogy így nem lehet biztosra menni,de kiváncsi vagyok a véleményekre,mert ennyi év után már minden hónapban reménykedik az ember,amikor valami eltér a megszokott havi rendszertől! :)
2014. dec. 3. 05:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanezeket éreztem. 7 hetes terhes vagyok. Ne félj a teszt eredménytől. Jobb mint a bizonytalanság,nem?
2014. dec. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa,hogy terhességhez ezek a tünetek nagyon koraiak még,nem? Már napok óta érzem iszonyatos mellfájdalmam van,és ezért nem merek tesztelni! :( Örülnék,ha igazad lenne,nagyon szeretnénk egy babát!
2014. dec. 3. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!