Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan fázok. Miért? Mit...

Állandóan fázok. Miért? Mit tehetek ellene? Vagy valaminek az előjele?

Figyelt kérdés
Rettenetesen fázok, bármennyire is föl vagyok öltözve. El lilul a szám, a kezem, ráz a hideg még a fűtött teremben is. trikó, fölső, kardigán vagy pamutmulcsi, sál, sapka kesztyű és vastag kabát, illetve minden alá harisnya. De még így is meg akarok fagyni! Az utcán 100 méternél többet nem tudok menni, mert úgy érzem, hogy totálisan szétfagytam. Figyelmet kellene rá fordítanom, vagy csak szimplán rettentően fázós vagyok?
2011. nov. 15. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetnél egy vérvételre, hogy megnézzék a pajzsmirigyed, esetleg túl kevés s testzsírod.

Ha ezek közül egyik sem, akkor egyszerűen ilyen típus vagy

2011. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit előttem írtak, az mind stimmel. Először valóban a testi okokat kell kizárni, aztán jöhet a többi.


Az állandó fázás lehet annak a jele, hogy rengeteg pszichés "lyuk" van rajtad. Magyarul: belülről fázol, mert elveszi másvalaki az energiádat. (a rengeteg agresszió, az állandó panaszkodás, a sok családi harc, baj, csatározás tipikusan nagyon erősen energialecsapoló tud lenni)

Nekem nagyon durva családom volt, és amíg velük éltem, mindig és mindenütt fáztam. Egyébként is vékony vagyok és nagyon fázós, de ők ezt még megduplázták. Szerencsére ez már a múlt. :)

2011. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

vérvételre készülök, a testzsírom meg hát... nem igazán van :) A testtömegindeyem 18,3 szóval.. mindegy.

A második válaszoló írásában találtam pontokat, amik illenek rám. Valóban csak ennyi lenne a gond?

2011. nov. 15. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!