Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lázcsillapító módosít a...

A lázcsillapító módosít a reggeli ébredési hőn? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem modosit. En is pont igy voltam. Beteg voltam mult heten (kicsit meg most is) Felugrott a hom a betegsegtol aztan a gyogyszertol le es ez igy volt 4 napig, ugyhogy a hogorbem eleg csinya ebben a honapban. De azert egyertelmuen meg pe. elott vagyok, mert csak akkor ugrot fel egy napra es meg mindig lent van.
2014. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nyák alapján megtörtént nálam a pe, de a hőm az csak egy napig volt fenn, majd leesett, most újra emelkedik. Nem tudom, mi van...
2014. dec. 3. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam. Pont ovu volt esedékes, és jól megfáztam. 4 napig szedtem reggel-este antibiotikumot, de csak az első 2 napra nyomta rá a bélyegét. A többin ugyanolyan hőt produkáltam, mint a gyógyszer elhagyása után.


[link]

2014. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!