Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudnám növelni a teherbee...

Hogy tudnám növelni a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés
Gyógyszer,tea valami?

2014. dec. 3. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód, rendszeres sport, kétnaponta együttlétek, lazítás.


Gyógyszert, teát az szed, akinek valami konkrét problémája van, és így akarja orvosolni. CSak azért, mert a szomszédasszonynak bejött, neked nem kell beszedni, sokat árthatsz magadnak. Ha kétségeid vannak az egészségeddel kapcsolatban, kérj egy kivizsgálást!

2014. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ,Nincs semmi bajunk és még se sikerül.

Egészséges életmódot folytatunk,sportolunk,de még semmi.

2014. dec. 3. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Mióta?
2014. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vegyél Inofolicot ez nem gyógyszer, nem ártasz magadnak étrend kiegészítőnek írják, de mégis segíti a peteérést a tüszőrepedést, és a teherbeesést! Sokak már az első hónapba teherbe esnek de van olyan akinek a másodiknál.
2014. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ajánlott folsavat szedni,E-vitamin se árt,de nekem a méhpempő segített.a 2 hónapban babás lettem hosszú várakozás után.ès mi naponta voltunk együtt a messzi végétől kezdve.sok sikert.
2014. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1 és fél éve próbálkozunk,a dokik azt mondták semmi baj nincs velünk,az összes vizsgálat megvolt.

Köszönöm akkor már holnap kiiratom magamnak,minél gyorsabban.

Jó tudni hogy van még lehetőség.


Folsavat most kezdtem el szedni e-vitamint még nem,de akkor azt is elkezdem.

Gratulálok neked és köszönöm.


Köszönöm a segítséget mindenkitől.

2014. dec. 3. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
nekünk a harmadik hónap után sikerült, akkor épp kipróbáltam a méhpempőt. (aztán lehet, hogy csak véletlen egybeesés volt)
2014. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok,és reméljük nekem is végre sikerül!:)
2014. dec. 4. 12:37
 9/10 anonim válasza:
pajzsmirigy probléma? én is egézségesnek hittem magam és kiderült a pajzsmirigyem nem termel elég hormont. 3. hónapja szedem rá a gyógyszert,de baba sajna még nincs csak plussz 7 kg...
2015. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen kiderült,hogy nem vagyok pcos,ez már teljesen ki van vizsgálva.

Viszont pajzsmirigy alulműködésem van,így nincs baba,fogamzásgátlót kaptam amit már szedek akárhány hónapja,megvonásos vérzésem van,most kaptam valami gyógyszert,de se baba,se fogyás csak hízás.

Nem tudom mit kéne szednem már.

2015. márc. 22. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!