Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Tüneteim...

Babát szeretnénk. Tüneteim meg vannak. Havim 2napig volt barnás színü. De az orvos nem mondott semmit. Csak hogy 3hét múlva menjek visza. Lehet ez terhesség csak még nagyon korán mentem?

Figyelt kérdés
Leletembe ez van írva: 67*37 mm uterus, jav. TVS. u.a. 9 mm-es endometrium, b.o. 23*21 mm-es kerekded kèplet.

2014. dec. 1. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2014. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen 2 pozitív meg lett egy negatív
2014. dec. 1. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
mi az a kerekded képlet? :D ha pozitív lett akkor nyilván terhesség. nekem is vissza kellett mennem a dokihoz. ! tesztem lett pozitív.
2014. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az sajna èpp ezèrt nem tudonm hogy most akkor mit is takar a leletem.
2014. dec. 1. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom csak a petezsákot látta még. De mondani nem mondott semmit te meg nem kérfezted? Amúgy szerinten korán mehettél, memnyi ideje késik?
2014. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát nekem amikor 7 nap késésnél mentem dokihoz már látta,hogy méhen belül van... egyértelmű volt,hogy baba. nekem ilyen nem volt rajta,hogy kerekded képlet. most ha nem kérdezte meg.. és akkor? amikor izgul az ember,hogy mi van persze,hogy elfelejt mindent.
2014. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Múlthónap 11. e de akkor volt egy kis barnàs vàladèk. Azóta semmi.
2014. dec. 1. 19:49
 8/11 A kérdező kommentje:
Teszt pozitív lett mèg aznap mikor dokihoz mentem. Nem tudom mi lehet lehet elmegyek egy màsik dokihoz is mert ehez majd kb 3 hètmúlva kell visszamennem. De a mèhnyàlkahàrtyàm vastagodott az biztos mert elötte 2 hónappal sokkal vèknyabb volt.
2014. dec. 1. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is amikor mentem azt mondta,hogy 10 nap múlva menjek vissza. annyit tudott mondani,hogy van egy 3 mm-es felritkulás a méhemben tehát méhen belül van. pont szombatra esett a 10. nap,úgy,hogy hétfőn mentem vissza akkor már volt szívhang is és annyit mondott,h 3mm-es embriócsomó,mellette,4,9 mm-es szikhólyag.
2014. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez jóóó! baba lesz !csak még túl kicsi. gratula!! vigyázz magadra
2014. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!