Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik intézetet javasoljátok...

Melyik intézetet javasoljátok az inszeminációra és az előtte való vizsgálatok elvégzésére Budapesten?

Figyelt kérdés
Már egy éve próbálkozunk és nem sikerült eddig teherbe esnem. Kiderült, hogy a páromnál nincs minden rendben, valószínű, hogy csak az inszem lehetősége maradt. Kicsit félek, eddig mindig mellényúltam az orvos választással, most nem szeretnék ismét rossz döntést hozni. Van pozítiv tapasztalatotok valamelyik központtal? Szívesen meghallgatok minden véleményt! Köszönöm előre is a válaszokat!
2008. aug. 16. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem személy szerint nincs tapasztalatom - én a Söpf Merei-ben voltam, de az már nincs - de ismerőstől úgy hallottam, hogy a Kaáli Intézet az jó.
2008. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem válaszolóhoz!

www.kaali.hu

Sok sikert!

2008. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!