Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett a baba?

Sikerülhetett a baba?

Figyelt kérdés

Nemvárt nap elött,hasgörcsök,petefészkem szúr,reggeli émelygés és hányinger.A mindjárt megjön érzés,a cicim feszül,szédülök lehetséges?

Tudom senki nem orvos.



2014. dec. 3. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az első terhességi tünetek szinte azonosak a menses előtti tünetekkel.

Holnap reggel tesztelj!

Drukk!

2014. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a mindjárt megjön érzés, inkább arra utal, hoyg mindjárt megjön, nem terhességre.
2014. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Még sajnos 2-3 napot kell várnom,hogy biztos legyen a dolog.

1-2 hete hasgörcseim vannak és a petefészkem szúr,amit eddig soha nem csinált.

Főleg hogy minden nap hányingerem van.

2014. dec. 3. 18:14
 4/10 A kérdező kommentje:
2.válaszoló,1-2 hete érzem azt is hogy mindjárt megjön-mindjárt megjön,de eddig semmi és ilyen sokáig nem húzódott el soha.
2014. dec. 3. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen tudjuk, még soha nem volt ilyen, és most más érzés és most így és most úgy ettől függetlenül vagy terhes vagy vagy nem, ennél többet erre nem lehet mondani.
2014. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a terhességi tünetek leinkább iszoníto fáradtság, vizelési inger, kívánósság formájában jelentkeznek


a fentiek valami századrangú dolgok

2014. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Fáradtság van,de mivel nagyon sokat dolgozom,az is rátesz egy lapáttal.

Vizelési inger múlthéten volt,de most nincs nagyon.

Kívánós viszont nem vagyok,undorodom az ételektől,eddig se voltam nagyon kajás.

Eddig ment a hasam,majd székrekedésem volt,ezért rostosat iszom.

2014. dec. 3. 21:12
 8/10 anonim válasza:
40%
Ejj ba*dmeg, az utolsó sor az minek kellett? Vegyél tesztet, ostoba p*csa!
2014. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
39%
A fosod alapján állapítod meg hogy terhes-e vagy?! Szegény születendő gyermek....inkább add örökbe.
2014. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez bármi lehet. Nekem konkrétan semmi tünetem nem volt, mikor pozitív lett a tesztem, pedig előtte hónapokig éreztem így meg úgy mindenféle tünetet, még hánytam is meg volt 24. napi kis vérpötty, amit ugye egyből beágyazódási vérzésnek mondanak csak épp nem volt sehol semmi.



Hagyd a tünetek keresgélését, mert egy nő, aki gyereket akar, olyan tünetet szimulál magának, amilyet csak akar.

2014. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!