Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt a ciklus 19....

Monyk kérdése:

Ovulációs teszt a ciklus 19. Napján még mindig negatív. Àltalában 16-20 napon mindig volt ovu. Nem értem, lehet hogy nem is lesz? Csatolom a högörbémet, talán az segít valakinek :S

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 18:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. dec. 3. 18:40
 2/11 anonim ***** válasza:

Ebben a ciklusban valószínűleg nem lesz ovud.

A folliculáris fázisok nagyon cikk-cakkos, aligha volt rendes ösztrogén-termelésed. Anélkül meg nincs tüszőérés/repedés.


Évente 1-2 alkalommal előfordul még az egészséges nőknél is ilyen.

2014. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen cikk-cakkos. Az ovu teszt meg most kezd erösödni :S
2014. dec. 3. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes lenne ovuig méhpempőt innod (nekem nagyon jót tett), vagy cickafarkfűteát (bár kicsit tartok a cickától, mert nekem pont hogy az kuszálta össze a ciklusom egyszer. De sokaknak bevált).

Ezek kicsit segítik a tüszőérést. Ösztrogén van bennük, amitől szebb lesz a görbe.

2014. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Mèhpempö tablettàt eszek :S tudom inkàbb igazi kellene, csak nem tudom hol vehetnèk. Cickafark teàt màr vettem, csak nem mertem inni, mert èn is olvastam rosszakat róla. Szörnyü hosszú hogy mèg a peteèrèsre is ennyit kell vàrni :(
2014. dec. 3. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Mo.-n nem tudom hol lehet venni. Talán herbária üzletekben.
2014. dec. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe tavaly ilyenkor ez a ciklusom 43 napos volt. Gondolom nem volt peteèrèsem. Emlèkszek mert karàcsony elött jött meg. Soha màskor nem volt olyan hosszú, lehet hogy most lesz :S
2014. dec. 4. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Álatlában az ilyen hosszú ciklusoknál nincs ovu. Nem kezd el termelődni a progi sem ezáltal, és a méhnyálka "nem tudja", hogy mikor kellene leválnia.
2014. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most a 21. Nap pozi az ovuteszt :S
2014. dec. 5. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem is ilyen hosszú a várakozási idő, általában 34-40 nap között jön meg. Most én is ovutesztelek második hónapja, nekem is ilyen 18-21 nap erős a csík.. Hozzáteszem már van egy kislányom! :)
2014. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!