Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 27. napon,29...

Ma vagyok a 27. napon,29 napos ciklus.3 napja elkezdtem LH teszteket csinálni jóstesztként, kicsit erősödik a tesztcsík. A hcg teszt viszont ma reggel negatív lett.9-10. dpo-ne vagyok kb. Ez még lehet sikeres hónap?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnénk babát a férjemmel,10 éve nem jön össze. :- ( A létező összes kivizsgáláson túl vagyok, minden negatív, illetve rendben van, mégsem jön össze. A ciklusom teljesen pontos, mindig érzem a pé-t is. Ha valaki hasonló cipőben jár, esetleg van tippje, tanácsa, szívesen venném, ha leírná.

#LH teszt #mint jósteszt
2014. júl. 15. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:

sajnos az LH teszt mensihez közeledve is erősödik :(

sőt igazából az a kritérium, hogy 12. dpo-n már kontrollcsík erősségűnek kell lenni, de még ez is sokszor 'fals pozitív', kb az esetek ötödében olyankor is felerősödik a tesztcsík mikor nincs is baba.

A hcg teszt viszont tapasztalatom szerint nem is lesz pozitív 12. dpo-nál korábban, vagyis nagyon nem jellemző. Annyi a tanácsom, hogy sétálj és legyél a friss levegőn sokat! :) nekem ez vált be :D

2014. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Próbálok sétálni. :-)
2014. júl. 15. 14:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma is sétáltam. ;-)
2014. júl. 17. 11:05
 4/5 anonim válasza:
Szia igaz eltelt pár év végül is mi lett az eredmény?
2014. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak két hét telt el! :-D De sajnos nem sikerült a múlt hónapban sem. :-(
2014. júl. 30. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!