Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek elmúlt a menszi...

Volt akinek elmúlt a menszi elötti mellfájdalom és nem jött meg a menszi, mert baba volt?

Figyelt kérdés
Fájtak a melleim,menszi elött mindig fájnak,de most elmúlt már egy hete,de menszi sehol.
2014. dec. 3. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fájnak de mikor baba volt akkor nem.
2014. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt a mellem, amikor teherbe estem. Féltem is, mert előző terhességemnél fájt.

Akkor kezdett el fájni, amikor elmúlt a hányinger és kajaundor 10 hetesen.

11 hkm

2014. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem!! Mindig fájt a mellem mensi előtt, és amikor megjött(általában hajnalban), aznap estére múlt csak el a mellfájás. Ez így ment 15 évig..:)) Amikor terhes lettem, kevésbé volt erős a mellfájdalom, mint szokott, és 1 hét után hirtelen megszűnt. Terveztük a babát, ezért nyomban csináltam egy tesztet, ami jó erős pozitív lett...másnap doki, 5 hetes volt akkor a baba...:))
2014. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett azóta? Baba miatt volt?
2014. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!