Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal Káli intézetbe...

Párommal Káli intézetbe járunk most volt a 3. lombikbeűltetésünk volt de 7 hetesen elment vérhigitot szedtem beültetés után?

Figyelt kérdés
Lombikbeültetés utáni naptól kell a clexane 0,4ml vérhigitot szednem 5 hetesen lett 1 hematomám 7 hetes koromig szinte vérezgettem erösen és elment a vérhigitó okozhata?

#Harmadik lombikbeűltetés #mellé vérhigitó #vetélés7hetesen
2014. dec. 4. 23:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos első kettő meg se tapadt a páromnak a 3dik lombikbeültetés elött herebiopsziát csináltak és úgy sikerült de sajnos elment és arról szeretnék tudakolni érdeklödni hogy a hematoma ettöl a vérhigitó clexane 0,4estől alakulhatott ki
2014. dec. 5. 00:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem a vérhigítótól nem lesz hematóma és nem megy el a baba, az csak segíthet. Sajnos ilyen előfordul, nem tudsz mit tenni.
2014. dec. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek mit lehetne tenni hogy a 4 dik lombikunk sikeres legyen megmaradjon már nagyon szeretnénk egy kisbabát milyen vizsgálatot javasoltok elvégeztetni még?
2014. dec. 5. 09:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Ti mit javasoltok hogy 7 hetesen elment be kellett fejezni müvi úton tisztító kaparásal mennyit várjunk a következő beültetésel 3 hónap 6 hónap?
2014. dec. 5. 10:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést leírás.Azt szeretném kérdezni hogy a következő beültetésel három vagy hat hónapot kellene várni? És hogy milyen vizsgálatot tudtok amit még elötte elkéne végeztetni
2014. dec. 5. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
A haematoma elég gyakori a terhesség alatt. Nekem is volt. Alacsony progeszteron szint okozza általában, szoktak adni rá hormonpótlót, én is kaptam és hála Istennek megmaradt a baba. Szerintem nálatok valami más lehetett az ok.
2014. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Énis kaptam prolutex progeszteron injekciót meg crione hüvelygélt napi egyet este reggel volt a injekció meg a vérhigitót clexane 0,4 es naponta hát elolvastam a beteg tájékoztatóját okozhat vérzést lehet mégis ettől volt a hematoma vagy te esetleg mire gondolsz milyen más gond lehetett mert akkor probálnák afelől érdeklödni hogy a következőnél ne legyen gond
2014. dec. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!