Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezdi mostanában a Lombikot...

Ki kezdi mostanában a Lombikot? Mi szeptemberben kezdünk, és szeretnék olyan embereket találni akik szintén, hogy megosszuk tapasztalatainkat.

Figyelt kérdés

Mi a Forgácsba járunk, szeptemberben kezdődik a stimuláció :) Feleségem 22 én 30 éves vagyok. Eddig arról volt szó 1 embriót fognak visszatenni,de megbeszéltük otthon legyen kettő


kérlek írjátok le a tapasztalatokat, mi első lombikosok vagyunk


A mi történetünk egyszerű, velem van a gond, kevés nagyon a kiskatona.



2014. aug. 15. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi aug. 20 körül kezdjük a lombikot, a szurik már a hűtőben csücsülnek :)
2014. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Mi is szeptemberben kezdünk, Szegedre járunk. Nálunk is a Párommal van gond, nekünk spermadonoros lombik lesz.Én 28 éves vagyok. A 22 év nagyon jó ám! :) Nálatok saját katonákkal lesz a baba?
2014. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Igen, nálunk saját lesz, annyi még van hogy Lombikra épp elég.


22 éves de félünk így azért 2 emberiot fogunk vissza kérni :)


Az mit jelent,hogy a szurik a hűtőben csücsülnek? Idő mire megérkezik a patikába?


Hogy kell elképzelni nektek mit mondtad előtte?

2014. szept. 5. 12:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Első ti hova jártok?
2014. szept. 5. 12:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Mi Pécsre járunk, és már a közepénél tartunk, tehát megvolt a szurizás, a leszívás tegnap volt, és ha minden jól megy, akkor kedden kapok vissza 2 db 5 napos babócát :)

Az én páromnál is éppen annyi kiskatona van, amit elég a lombikhoz...


Hát attól függ, ha kisvárosban éltek, akkor általában kell 1-2 nap, míg megérkeznek a szurik, de nagyvárosokban - főleg ahol lombikra van lehetőség- van pár patika, ahol készleten tartják ezeket.


Tudjátok már pontosabban, hogy mikor kezdtek? :)

2014. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De jo,remelem sikerul :)

15-en mondja meg Forgacs doki. Bizunk benne hogy a mostani mensinel. Hanyat kapsz vissza?

2014. szept. 5. 23:18
 7/13 anonim ***** válasza:
2 kis picúrt kérünk vissza, remélem lesz is annyi. Holnap megyünk értük :)
2014. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet? Sikerült? :)
2014. szept. 11. 12:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedden kaptam vissza 2 babót, most itthon pihizek :)

Keddhez képest 2 hét múlva vérvétel, akkor derül ki, hogy sikerült-e, addig pihenés.

2014. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szoritunk :)
2014. szept. 12. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!