Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek ikrei lettek, mennyi...

Akinek ikrei lettek, mennyi folsavat szedett a terhesség előtt? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Kifejezetten az érdekelne, hogy mennyi volt az az egység amit szedett, mennyi ideig, melyik termék? Szeretnék valami összefüggést találni a folsav és az ikerterhesség között,- (amit ugye a malacok szaporulatának növelése érdekében pl. adnak!).. válaszokat, esetleg valamilyen cikkeket előre is köszönöm!

2014. dec. 5. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2014. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Huma Folacidot szedtem fél szemet naponta, kb. három hónapig, még ezelőtt Inofolicot szedtem öt hónapig, abban is van folsav.


De nem ettől lettek ikrek, hanem a hormonális tüszőérleléstől.


A malaccal kár összehasonlítani, mert az eleve nem egy pete érlelésére van kitalálva, mint az ember, 10-14 kismalac is születik egyszerre. Több pete biztosan nem érik a folsavtól, csak jobb "minőségű" lesz, ettől lesz maximum több a malac.

2014. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyit nem szedtem.
2014. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert valahol olvastam - nem tudom hol- hogy összefüggés van a folsav és a kétpetéjű ikerterhességek között! és a malacok is így jött a képbe- hogy a takarmányukba magas folsavat tesznek... természetesen nem az egypetéjűeknél van jelentőssége.. szóval pusztán kíváncsiság volt
2014. dec. 5. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
400 mikrogrammot. Nem többet, mint az ajánlott napi adag.
2014. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem szedtem, bár nálunk egypetéjűek lettek
2014. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!