Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés ha méhen kívüli...

Milyen érzés ha méhen kívüli terhesség van?

Figyelt kérdés
és nagyon szépen kérem tényleg az írjon akinek volt már vagy közeli hozzátartozójának köszönöm. És hogy mennyire mutatta a teszt?

2014. dec. 4. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan mint a sima először,vagyis ahogy olvastam normàlisnak tűnt. Mindjàrt megjön èrzès, fàjt a mellem egy kisse, enyhe hànyinger.De a dokimazt mondta anno hogy ha mar tünete van az baj...

A tesztem egy nap kèsès utàn halvàny pozitív alig làtszott, 2 nap mulva làthatöan de halvànyan pizi, 4 napra rà halvànyan de pozi itt mentem orvoshoz...

2014. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2 barátnőmnek is volt idén.

Mindegyiküknél sokára lett pozitív a teszt.

Közülük az egyiknél semmi más tünet nem volt, ment az UH-ra és ott mondták, hogy gond van. A másikuk pedig elkezdett vérezni, és akkor derült ki.

De a késői pozitív teszt mindkettőre egyértelműen jellemző volt.

2014. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy ismerősöm járt így, neki nem voltak fájdalmai, csak rengeteget vérzett, mintha menstruált volna. Az orvosok azonnal megműtötték, ahogy bement a kórházba.
2014. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon lassan emelkedik a hcg, nem a normális, duplázós érték és ez a tesztekből látszik, hogy napok múlva sem lesz erős a 25 ös teszt. Ha nem látszik méhen belül (korai is lehet), akkor néznek vérben is hcg-t és ha gyanúsan alacsony a számított korhoz képest a hormonszint, nézik másnap stb.

Egy hét múlva az ultrahangon is látszódik már és utána indulnak be a tünetek kb.

Szóval jó azonnal menni az orvoshoz, ha a teszt pozitív, ha halványan is, hogy ezzel időben tudjanak foglalkozni.


A hasszurkálás, később erős görcsök, de felállni nem tudsz, olyan és a vérzés, az sem a pecsételős.

2014. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint a rendes + végbél tájékon nyomás.


A teszt először semennyire sem mutatta. Megcsináltam, nem mutatott semmit, meg is nyugodtam (nem tervezett baba lett volna még 5 éve). Aztán vmiért nem dobtam ki, rá 3 napra feljött hozzám barátnőm, megnézte és addigra pozitív lett. Akkor csináltam még egy tesztet, az már egyértelmű volt.


Fontos lenne, hogy vérvételből nézzenek hcg szintet, mert abból egyből megmutatkozik, hogy kellő mértékben nő-e vagy sem. Nekem nem látták, hogy hol volt megtapadva semmilyen uh-n, laparoscopiával nézték meg végül, egyből meg is műtöttek, a petevezetékemben volt megtapadva.

2014. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött me, erős pozitív teszt, aztán 4 nap múlva elkezdtem sötétbarnázni, sokszor majdnem feketés vér volt.


Semmi más tünetem nem volt.


Azt mondják, hogy ez a kávézacc szerű vérzés tipikus tünet. Meg a végbéltáji fájdalom, szurkálás.

2014. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Figyelem magam.
2014. dec. 5. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!